Snoepmerk Napoleon ruilt snoepgoed in plastic wikkel om

  • Food-en-retail
  • 16 jan 2024 @ 09:15
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Snoepmerk Napoleon doet een oproep aan liefhebbers van de zoetzure kogels om hun in plastic verpakte snoepjes gratis om te ruilen voor de nieuwe, meer duurzame waspapieren wikkels.

Snoepproducent Napoleon stapte afgelopen najaar over op een waspapieren wikkel in plaats van de traditionele plastic variant. Dat geldt voor alle 27 smaakvarianten. Daarmee bespaart het merk 60.000 kg plastic per jaar. Napoleon wil hiermee bijdragen aan de wereldwijde plastic reductie en een actieve rol spelen in het terugdringen van zwerfafval.

Ondanks de wijziging in look & feel zijn de Napoleon smaken hetzelfde. De 27 verschillende kogelsmaken hebben allemaal een eigen herkenbare wikkelkleur. De FSC-papieren wikkel is ter vochtbescherming gecoat met een plantaardige was van mais en koolzaad. Deze was is palmolie- en kokosolievrij. De snoepproducent benadrukt via de verpakking en communicatie dat de wikkel thuishoort in de afvalbak.

De omruilactie vindt plaats op zaterdag 20 januari in Rotterdam Alexandrium van 10:00 tot 18:00 uur.

Michiel van Zaane

Laatste reacties

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events

Partners:

Brand Builders
ChannelUp
Young Perfect

  • MarketingTribune.nl/food-en-retail is het toonaangevende informatieplatform voor en over retail in Nederland. Nieuws, meningen, achtergronden, trends op het gebied van detailhandel en e-commerce? Geen professional in retail kan zonder.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken