Bonduelle promoot nieuwe peulvruchten met oud samplingteam

  • Food-en-retail
  • 5 mrt 2024 @ 09:56
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Groentemerk Bonduelle komt met vier nieuwe peulvruchten naar Nederland: de Zwarte kikkererwt, de Adzuki boon, de Mung boon en de Pinto boon. De peulvruchten liggen vanaf nu in de Nederlandse supermarkten en worden door het oudste samplingteam van Nederland, bestaande uit bijna 100-jarigen, uitgedeeld.

Deze peulvruchten komen uit de zogenaamde Blue Zones, gebieden waar de gemiddelde leeftijd hoger is dan op andere plaatsen. De recepten uit de Blue Zones worden gecombineerd met moderne recepten om de Nederlandse consument te verrassen, zowel online als op de winkelvloer. ‘We kunnen niet beloven dat je honderd wordt door deze peulvruchten te eten, maar we weten wel dat deze varianten een smakelijke variatie bieden en bovendien een gezond en goed alternatief zijn om vlees te vervangen.’

 Bonduelle introduceert de nieuwe peulvruchten op een ludieke manier. Met het oudste samplingteam van Nederland, bestaande uit bijna 100-jarigen, deelt zij blikjes uit in en rondom winkels. ‘Met deze activatie geven we onze slogan “de verrassende groente van vandaag” wederom op een verrassende manier invulling’, zegt Lianne Hanenberg, marketingdirecteur van Bonduelle.

Michiel van Zaane

Laatste reacties

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events

Partners:

Brand Builders
ChannelUp
Young Perfect

  • MarketingTribune.nl/food-en-retail is het toonaangevende informatieplatform voor en over retail in Nederland. Nieuws, meningen, achtergronden, trends op het gebied van detailhandel en e-commerce? Geen professional in retail kan zonder.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken