DentsuAchtung wordt Dentsu Creative Amsterdam
- Bureaus
- 13 okt 2022 @ 10:38
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 13 okt 2022 @ 10:38
- Sjaak Hoogkamer
Afgelopen zomer werd Dentsu Creative al gelanceerd tijdens het Cannes Festival of Creativity 2022. Het nieuwe wereldwijde netwerk brengt alle bestaande creatieve bureaus van Dentsu samen in één bureaupropositie.
DentsuAchtung gaat vanaf 14 oktober als Dentsu Creative Amsterdam door het leven.
Dentsu is opgericht in Japan in 1901 en is sinds 2013 wereldwijd actief. De creatieve activiteiten van Dentsu zijn sinds die tijd onder verschillende labels gevoerd (oa. Dentsu, McgarryBowen, Isobar en 360i). Met de aanstelling van global CCO Fred Levron en de beweging naar één Dentsu Creative zet Dentsu naar eigen zeggen 'in op creativiteit en mogelijkheden voor wereldwijde samenwerking en uitwisseling van talent.' Tijdens de lancering in Cannes sleepte het label meerdere Grand Prix en een Titanium Lion binnen.
DentsuAchtung heeft de creatieve integratie drie jaar geleden al volbracht. Onder leiding van Boris Nihom en Sven Vening voegde het bureau de labels ACHTUNG, Studio Kraftwerk, mcgarrybowen en Isobar samen onder één dak en één leiderschap. Hiermee ontstond een bureau van 100 specialisten op het gebied van branding, communicatie, technologie en design. Alle ideeën in het netwerk worden naar eigen zeggen ‘getoetst aan de hand van de vraag: does it create culture, change society or invent the future?’
Boris Nihom: ‘We zijn al een aantal jaar trots op onze voortrekkersrol binnen Dentsu, met proposities als Kraftwerk, Nowlab en onze ‘Fearlessly Forward’ cultuur. Onze mensen krijgen steeds vaker internationale rollen en ons team speelt een belangrijke rol bij het winnen van internationale klanten.’
De lancering van Dentsu Creative wordt gevierd tijdens Adnight op 14 oktober met de Dentsu Creative Konnichiwa Gameshow. Kaarten zijn beschikbaar via: https://adnight.nl/.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
- Nmbrs pakt administratief gedoe aan
- ‘Jouw stukje Aarde’ krijgt lokaal vervolg
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
Laatste Nieuws
- Poows gebruikt ADE voor lancering... 22-10-2026
- Dr. Oetker lanceert internationale... 22-10-2026
- Glen Talloch lanceert volledig met... 22-10-2026
- Consumentenbond gidst door de chaos21-10-2026
- Your Growth Essentials bundelt... 20-10-2026
- Bever rekent af met paraplu-ergernis19-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

