Kanzi gebruikt Van de Graaff-generator om appels te promoten
- Bureaus
- 21 okt 2022 @ 07:55
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 21 okt 2022 @ 07:55
- Michiel van Zaane
Appelmerk Kanzi bezoekt verschillende steden in Nederland om de kracht van een appel te laten zien. Het merk heeft een Van de Graaff-generator in de vorm van een appel laten ontwikkelen - zodra je de appel aanraakt gaat door de elektriciteit je haar omhoog staan - die door Nederland reist.
De Kanzi-energie-tour richt zich vooral op jongeren vanaf 16 jaar. Deze leeftijdsgroep heeft de grootste energiebehoefte maar eet volgens onderzoek het minst gezond. Zo eet bijvoorbeeld maar een derde van deze groep elke dag fruit. Met de campagne wil het appelmerk aandacht vragen voor de positieve werking van het eten van een appel. Door het eten van een appel krijgen namelijk zowel lichaam als hersenen een voortdurende energievoorziening - belangrijk voor scholieren die de hele dag bezig zijn en veel energie verbruiken.
‘Wij zochten naar een manier om energie tastbaar te maken op een manier die aanslaat bij jongeren, en hoe leuk is dan een échte energie-appel te ontwikkelen die je haar omhoog laat staan? I.s.m. met Friends & Foes ontwikkelde Raúl&Rigel deze heuse Van de Graaff-generator in de vorm van een Kanzi appel. Fruit is zo een ontzettend belangrijk onderdeel van gebalanceerde voeding en we willen door deze campagne de bijzondere kracht van onze appels laten zien. Natuurlijk kunnen bezoekers ook een Kanzi appel proeven en de energie van binnenuit ervaren. Onze appels zijn namelijk niet alleen heerlijk friszoet en knapperig, maar geven energie om alles uit je dag te halen’ zegt Helen Schoots, Brandmanager van Kanzi.
De tour begon zaterdag 15 oktober in Den Haag. De energie-appel is de komende dagen nog te zien en ervaren in de volgende steden: , Hoofddorp 26-10, Almere 27-10 en Amsterdam 29-10. De energietour is onderdeel van Kanzi’s Europese merkcampagne om marktaandeel te vergroten en de nummer 1 appel te worden in het schap.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Nmbrs pakt administratief gedoe aan
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
- NN vertaalt grote thema’s naar alledaagse momenten
Laatste Nieuws
- Audi wijst bloeddonoren de weg met OOH24-10-2026
- Poows gebruikt ADE voor lancering... 22-10-2026
- Dr. Oetker lanceert internationale... 22-10-2026
- Glen Talloch lanceert volledig met... 22-10-2026
- Consumentenbond gidst door de chaos21-10-2026
- Your Growth Essentials bundelt... 20-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

