Lemon Scented Tea komt opnieuw met ADE Sessie
- Bureaus
- 19 okt 2022 @ 11:11
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 19 okt 2022 @ 11:11
- Michiel van Zaane
Lemon Scented Tea geeft op 20 oktober 2022 een ADE Sessie, waarbij het bureau focust op ‘The Infusion of Brands, Culture & Nightlife’. De nadruk van de sessie ligt op de hedendaagse, snel veranderende cultuur en hoe merken hierop kunnen inspelen.
Rutger van der Stegen, Global Brand Director van Desperados (Heineken) komt vertellen hoe Desperados de digitale generatie uitdaagt om ‘echte’ ervaringen op te doen op het gebied van events en nightlife.
Robin Cats CEO & oprichter van Knaap vertelt het verhaal achter de groei van het jonge merk en hoe zij inspelen op de cultuur en mentaliteit van Gen Y en Gen Z. Samen met Jan Bosch, Creatief Directeur Lemon Scented Tea, wordt teruggekeken op de gemaakte film en hoe een eigen, maar relevant merkkarakter kan scoren.
Klaas Verhoeven, creatief Lemon Scented Tea, sluit af met zijn creatieve werk dat muziek en cultuur gebruikt om bewustwording te creëren. En daar vorige week een gouden ADCN Lamp mee won.
'Aan de hand van de sprekers gaan we opzoek naar waar merk en cultuur elkaar raken. De plek waar de merkbelofte zorgt voor commercieel succes, maar tegelijk een waardevolle bijdrage heeft in het leven van de doelgroep' vertelt Gijsbregt Vijn, eigenaar van Lemon Scented Tea.
De sessie wordt gehouden in The Lemon Scented Tea bar, Korte Prinsengracht 26, Amsterdam en duurt van 16.00 tot 18.00. Daarna zijn er Drinks & DJ’s
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Nmbrs pakt administratief gedoe aan
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
- NN vertaalt grote thema’s naar alledaagse momenten
Laatste Nieuws
- Audi wijst bloeddonoren de weg met OOH24-10-2026
- Poows gebruikt ADE voor lancering... 22-10-2026
- Dr. Oetker lanceert internationale... 22-10-2026
- Glen Talloch lanceert volledig met... 22-10-2026
- Consumentenbond gidst door de chaos21-10-2026
- Your Growth Essentials bundelt... 20-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

