Nieuw merkstrategie bureau Add Some Sense gestart
- Bureaus
- 13 apr 2023 @ 08:54
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 13 apr 2023 @ 08:54
- Michiel van Zaane
Het nieuwe merkstrategie bureau Add Some Sense, toegewijd aan het creëren van merken die ‘mensen inspireren en verbinden’, is officieel gestart. Het bureau lanceert direct het merkbouwprogramma 'Sense', een programma dat organisaties helpt om van meer betekenis te zijn.
Add Some Sense is opgericht door merkstrateeg Stephanie Mulder, die eerder merken als D-reizen, Hubo en Koninklijke Oosterhof Holman hielp aan een betekenisvolle positionering of merkcampagne. Stephanie Mulder ziet dat het in onze wereld vol technologie en globalisering steeds meer gaat over getallen en data. En steeds minder over mensen. Met Add Some Sense creëert zij merken die mensen inspireren en raken. ‘Er is behoefte aan échte verbinding’ volgens Mulder.
Paradepaardje van het merkstrategiebureau is het nieuw ontwikkelde merkbouwprogramma, Sense. ‘Het Sense programma biedt leiders, ondernemers en eigenaren een holistische benadering van merkbouw en is ontworpen om organisaties te helpen hun merk te ontwikkelen vanuit een dieper niveau van betekenis, gevoel en begrip. Sense dus. Wat resulteert in een diepere band tussen mens en merk’ stelt Mulder. Met het programma belooft de merkstrateeg iedere organisatie binnen zes weken te kunnen helpen hun kracht te vinden en een betekenisvolle merkstrategie te creëren.
‘Mensen kiezen vanuit emotie, hechten aan karakter en geloven in visie. Daarom is wie je bent en waar je voor staat meer van betekenis dan wat je weet of doet. Alleen een lijstje met USP's is niet voldoende om mensen te raken’ zegt de oprichtster van Add Some Sense. ‘Het is in onze moderne wereld belangrijker dan ooit dat merken vanuit een dieper niveau van betekenis zijn. Verbinden vanuit het hoofd én het hart. Pas dan realiseer je de duurzame merkvoorkeur in onze wereld vol overvloed.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Nmbrs pakt administratief gedoe aan
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
- Attens richt campagne op woningkloof zorgmedewerkers
- 'Denk vooruit' maakt noodsituaties concreet
Laatste Nieuws
- Arbeidsmarktcampagne Defensie geeft... 26-10-2026
- Kinderen ‘sintfluencen’ in nieuwe... 25-10-2026
- 'Warmteballen'gevecht centraal in... 25-10-2026
- Audi wijst bloeddonoren de weg met OOH24-10-2026
- Poows gebruikt ADE voor lancering... 22-10-2026
- Dr. Oetker lanceert internationale... 22-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

