Team Lewis introduceert Vivid: ‘impactvolle storytelling‘
- Bureaus
- 14 apr 2023 @ 12:42
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 14 apr 2023 @ 12:42
- Michiel van Zaane
Internationaal PR- en marketingbureau Team Lewis introduceert Vivid, een nieuw portfolio van diensten om bedrijven op een ‘onderscheidende manier te ondersteunen met impact-gedreven campagnes’.
In een snel veranderende digital-first wereld en een sterke focus op de maatschappelijke rol van organisaties, vraagt merkpositionering om meer snelheid, creativiteit en authenticiteit, volgens het bureau. Vivid is een wereldwijde dienst, die ook aan Benelux-klanten wordt aangeboden. De nieuwe dienst brengt brand consultancy, creativiteit en real-time reputatiemanagement samen. Volgens Team Lewis wordt de gezondheid en reputatie van bedrijven niet meer uitsluitend bepaald door zakelijk succes en financiële cijfers, maar veel meer door de impact die zij maken op mens, milieu en samenleving. Dit vraagt niet alleen om structurele veranderingen in de bedrijfsvoering van veel organisaties, maar ook in de wijze waarop zij zich naar de buitenwereld presenteren.
Een tweede belangrijke ontwikkeling volgens het bureau is de snelle opkomst van nieuwe digitale communicatieplatformen, van nieuwe socialmediakanalen tot de metaverse. Dit zorgt ervoor dat organisaties hun verhalen anders moeten vormgeven en op andere plekken moeten delen. Het visuele karakter van storytelling wordt hierbij steeds belangrijker en het bureau onderteunt dat met inhouse digital-, design- en videoteams.
Onderscheidende storytelling
Vivid is geïnspireerd door de Team Lewis Foundation, waarbij alle medewerkers in staat worden gesteld om jaarlijks een goed doel te ondersteunen met een donatie en impact-gedreven campagnes om bijvoorbeeld meer donateurs te binden of awareness te creëren. De video’s die ontwikkeld worden voor deze goede doelen laten zien hoe storytelling er in de huidige tijd uit zou moeten zien volgens het bureau: impactvol, authentiek en gericht op een diverse samenleving.
‘Met Vivid koppelen we onze creatieve kracht aan corporate reputatiemanagement. Echte impact wordt gemaakt door daadwerkelijk te begrijpen wat belangrijk is voor stakeholders en onderscheidend en emotioneel te communiceren. Het is mooi dat wij zowel B2B-bedrijven als consumentenmerken mogen helpen om deze verhalen vorm te geven’, zegt Sander van Buuren, MD Strategy Benelux bij Team Lewis en als lid van het wereldwijde Vivid team verantwoordelijk voor de uitrol in de Benelux.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Nmbrs pakt administratief gedoe aan
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
- NN vertaalt grote thema’s naar alledaagse momenten
Laatste Nieuws
- Poows gebruikt ADE voor lancering... 22-10-2026
- Dr. Oetker lanceert internationale... 22-10-2026
- Glen Talloch lanceert volledig met... 22-10-2026
- Consumentenbond gidst door de chaos21-10-2026
- Your Growth Essentials bundelt... 20-10-2026
- Bever rekent af met paraplu-ergernis19-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

