Elke van der Putten en Mirte Verwer naar Bex

  • Bureaus
  • 26 jun 2023 @ 08:26
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Twee nieuwe medewerkers startten deze maand bij communicatiebureau Bex: Elke van der Putten en Mirte Verwer.

Elke van der Putten startte als senior communicatieadviseur. Met ruim 15 jaar werkervaring is zij een communicatieprofessional in hart en nieren. Ze begon haar carrière als redactionele en commerciële tekstschrijver. Vanuit die achtergrond ontwikkelde zij zich in PR bij een internationaal communicatiebureau, waar ze succesvol bouwde aan de reputaties van bedrijven in verschillende sectoren. De afgelopen jaren richtte van der Putten zich bij diverse corporates op interne communicatie, cultuur en veranderingstrajecten wat leidde tot een geïntegreerde kijk op communicatie.

Van der Putten: ‘Ik houd van de variatie van het communicatievak en ben blij dat ik me bij Bex in de volle breedte met communicatie bezig kan houden. Bex is in beweging: een goed moment om in te stappen en met een mooie club professionals verder te bouwen aan een bureau met lef dat creatief inspeelt op de diverse vraagstukken van opdrachtgevers. Mijn focus ligt met name op cultuur- en verandertrajecten, en gezien mijn ervaring ook op PR.’

Mirte Verwer vloog na haar studie communicatie richting Nieuw-Zeeland. Na 6 maanden reizen en een rugzak vol ervaringen, is ze bij Bex gestart als trainee. Tijdens haar studie heeft Verwer ervaring opgedaan bij diverse opdrachtgevers: van tekstschrijven tot websiteoptimalisatie en van arbeidsmarktcommunicatie tot corporate communicatie.

Verwer: ‘In sommige organisaties is communicatie nog steeds een ondergeschoven kindje en moet je schreeuwen om te laten zien hoe belangrijk ons vak is. Bij Bex vind ik vakgenoten met jarenlange ervaring en kent iedereen het belang van krachtige communicatie. En daar weten opdrachtgevers met complexe vraagstukken ons om te vinden. Ik kijk ernaar uit om te werken aan opdrachten voor uiteenlopende klanten en me zo verder te ontwikkelen.’

Jhorna Erkens, directeur Bex: ‘Ik ben blij met de komst van Elke en Mirte. Hun energie, ervaring en frisse kijk gaan bijdragen aan de verdere ontwikkeling van ons bureau. In een snel veranderende wereld waarin technologische ontwikkelingen elkaar in een rap tempo opvolgen, is innovatiekracht voor ieder bedrijf en dus ook voor ons bureau cruciaal.’

Foto: Mirte Verwer (links) en Elke van der Putten (rechts).

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken