Energize sluit zich aan bij Happy Horizon
- Bureaus
- 16 jun 2023 @ 09:27
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 16 jun 2023 @ 09:27
- Michiel van Zaane
Merkactivatiebureau Energize is toegetreden tot bureaugroep Happy Horizon. Aanleiding zijn ontwikkelingen in de markt, zoals een grotere behoefte aan digitale dienstverlening en innovatiekracht. Energize verwacht dat het bureau in deze combinatie klanten beter kan adviseren en groei te bestendigen.
Walter van de Wege, CEO bij Happy Horizon is enorm blij met de toetreding van Energize. ‘Energize staat bekend om haar creatieve en award winning campagnes. Met Happy Horizon gaan we altijd voor next level creativity en daar gaan Klaas, Robin en hun team absoluut aan bijdragen.’
Energize helpt merken groeien door middel van strategieontwikkeling, campagnes en activaties. Met hun eigen ‘Aandachtsmarketing’-methode en een hands-on team, werkt Energize op dit moment voor Plus Retail, Adobe, Nierstichting, NCOI, HeadFirst Group en Nederlandse Loterij. Het bureau won dit jaar twee Esprix Awards voor de kerstcampagne van Plus en een SAN Accent in de categorie Branding 360.
Klaas Weima, oprichter van Energize, kijkt ook uit naar de samenwerking: ‘Deze stap geeft ons bureau de brandstof voor innovatie en maakt ons bureau toekomstbestendig. Hierdoor zijn we uitstekend gepositioneerd voor verdere groei, zowel op persoonlijk vlak voor medewerkers, klanten en het bureau zelf.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Nmbrs pakt administratief gedoe aan
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
- NN vertaalt grote thema’s naar alledaagse momenten
Laatste Nieuws
- 'Warmteballen'gevecht centraal in... 25-10-2026
- Audi wijst bloeddonoren de weg met OOH24-10-2026
- Poows gebruikt ADE voor lancering... 22-10-2026
- Dr. Oetker lanceert internationale... 22-10-2026
- Glen Talloch lanceert volledig met... 22-10-2026
- Consumentenbond gidst door de chaos21-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

