Het Koninklijk Concertgebouworkest kiest Bijvoorkeur

  • Bureaus
  • 21 jul 2023 @ 14:38
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Het Koninklijk Concertgebouworkest heeft Bijvoorkeur gekozen als zijn reclamebureau. Bijvoorkeur werkt inmiddels aan de eerste opdracht: de campagne rondom Opening Night, het concert dat de jaarlijkse opening van het seizoen aankondigt.

Het Koninklijk Concertgebouworkest is opgericht in 1888 en behoort tot de absolute wereldtop. Het geeft jaarlijks zo’n 80 concerten in Het Concertgebouw en 40 op andere belangrijke podia. Daarnaast bereikt het muziekliefhebbers wereldwijd met video’s, streams, radio- en tv-uitzendingen en leidt het jonge talentvolle jonge musici op voor het orkestvak.

Bijvoorkeur, het bureau dat eind vorig jaar werd opgericht door Thijs de Boer en Budi Gonzalez de Chaves, zal voor het Koninklijk Concertgebouworkest de nieuwe campagnes en activaties ontwikkelen. Een belangrijke doelstelling daarbij is om merkvoorkeur bij een bredere doelgroep te verkrijgen, en tegelijkertijd de huidige liefhebbers te koesteren.

Wietske Kuiper, hoofd marketing, communicatie en verkoop: ‘We hebben bij het Concertgebouworkest natuurlijk veel creativiteit in huis, en niet alleen bij de orkestleden. Maar reclame is een vak apart en we zijn erg blij dat Bijvoorkeur ons daarbij gaat helpen. De eerste campagne voor Opening Night is echt een heel fijn begin van een mooie samenwerking.’

Budi Gonzalez de Chaves, mede-oprichter van Bijvoorkeur: ‘Om zo’n merk van wereldniveau als klant bij ons jonge bureau te mogen verwelkomen is natuurlijk erg gaaf. En ondanks het feit dat Thijs een paar jaar hobo heeft gespeeld, is deze cultuurinjectie ook meer dan welkom voor het bureau.’

 

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken