Energize ontwikkelt campagne voor dierzorgverzekeraar Figo
- Bureaus
- 15 aug 2023 @ 15:07
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 15 aug 2023 @ 15:07
- Michiel van Zaane
Het Amerikaanse Figo Pet Insurance LLC introduceert haar dierenzorgverzekering in Nederland, België en Duitsland. Energize heeft een activerende merkcampagne ontwikkeld om het merk in Europa te lanceren.
In de campagne maken eigenaren van huisdieren kennis met de verzekeringen van Figo vanuit de bijzondere relatie die ze hebben met hun dier. In de campagne wordt benadrukt dat huisdieren meer zijn dan een dier dat in huis rondloopt; ze maken een belangrijk deel uit van het gezin. Vertrekpunt voor de campagne is de onvoorwaardelijke liefde tussen huisdier en baasje. Figo zou helpen om baasjes zo lang mogelijk te laten genieten van hun gezonde huisdier en alle momenten samen.
De lanceringscampagne wordt nu in Nederland, België en Duitsland uitgerold op TV, radio en online kanalen. Om samen nog meer mooie herinneringen te maken, is er voor huisdieren en hun baasjes een winactie: elke maand winnen twee personen en hun huisdier een verblijf in het Hilton in Amsterdam.
Figo is een zorgverzekeraar voor huisdieren in de Verenigde Staten. Veterfina Verzekeringsmaatschappij NV (ook actief met Petplan), kreeg de naam Figo ter beschikking na de recente overname door de Pinnacle Pet Group (PPG). Energize werd gevraagd te helpen met de lokalisering, strategie en lancering van het merk in Nederland, België en Duitsland. Middels de strategie, de creatieve assets en de lokalisatie voor de verschillenden landen (Nederlands, Vlaams, Frans en Duits) ontwikkelde Energize brandbooks voor de Europese markt.
Credits:
Verantwoordelijk bij Figo: Stefan van den Berg, Nico Schuurbiers, Iris de Leeuw, Samantha Bakker, Nina Schneider
Bureau: Energize
Productie: Moving Art Productions
Regie: Daan Hocks
Sound: Double-O
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Nmbrs pakt administratief gedoe aan
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
- NN vertaalt grote thema’s naar alledaagse momenten
Laatste Nieuws
- Poows gebruikt ADE voor lancering... 22-10-2026
- Dr. Oetker lanceert internationale... 22-10-2026
- Glen Talloch lanceert volledig met... 22-10-2026
- Consumentenbond gidst door de chaos21-10-2026
- Your Growth Essentials bundelt... 20-10-2026
- Bever rekent af met paraplu-ergernis19-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

