Cathelijne de Reede naar Blyde Benelux
- Bureaus
- 18 jan 2024 @ 08:58
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 18 jan 2024 @ 08:58
- Michiel van Zaane
B Corp campagne- en pr-bureau Blyde Benelux breidt uit. Cathelijn de Reede (40) voegt zich bij het 10-koppige team als Impact Creative.
De Reede heeft 16 jaar ervaring op het snijvlak van creatie en impact. Voordat ze acht jaar geleden als freelancer aan de slag ging, werkte ze als creatief bij onder andere Containr Affairs, Trendsactive en Blend Magazine. In Azië deed ze waardevolle ervaring op bij MTV Exit, een multimediacampagne gericht op bewustwording over en preventie van mensenhandel en exploitatie. Recent zette ze zich in voor (eigen) maatschappelijke initiatieven als Buurtbankjes, ROEF en De Buurtcamping. Cathelijn is reeds een goede bekende van Blyde. Ze werkte onder meer aan opdrachten voor Bolsius en Swapfiets en lanceerde de beterschapscampagne met Natuurmonumenten. De Reede: ‘Als Impact Creative bij Blyde zet ik me in voor positieve verandering. Er zijn zoveel urgente, duurzaamheids- en maatschappelijke vraagstukken om ons in vast te bijten. Ik hoop veel waardevolle campagnes en belevingen te creëren die een positieve gedragsverandering bewerkstelligen én een glimlach op het gezicht toveren.’
Blyde richt zich op duurzaamheid voor merken en organisaties die de wereld motiveren om positieve verandering door te voeren. Vanuit Nederland en België werkt het bureau onder meer voor Natuurmonumenten, Too Good To Go, Ecover, Vandebron en Swapfiets.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
- Nmbrs pakt administratief gedoe aan
- ‘Jouw stukje Aarde’ krijgt lokaal vervolg
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
Laatste Nieuws
- Poows gebruikt ADE voor lancering... 22-10-2026
- Dr. Oetker lanceert internationale... 22-10-2026
- Glen Talloch lanceert volledig met... 22-10-2026
- Consumentenbond gidst door de chaos21-10-2026
- Your Growth Essentials bundelt... 20-10-2026
- Bever rekent af met paraplu-ergernis19-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

