Glasnost en Walkie Talkie sluiten strategisch partnerschap
- Bureaus
- 20 feb 2024 @ 08:26
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 20 feb 2024 @ 08:26
- Michiel van Zaane
Creatief pr-bureau Glasnost en het Belgische pr-bureau Walkie Talkie sluiten, na drie jaar samenwerken voor merken in tech en FMCG, een strategisch partnerschap.
Beide boutique-bureaus bundelen hun krachten en creëren om een geïntegreerde pr-aanpak in de Benelux op het gebied van corporate PR en marketing PR te bieden. Dit doen ze bijvoorbeeld al voor merken als Fruitz, Rituals en Magnum. ‘Met deze strategische partnership willen we een alternatief bieden voor het bestaande aanbod. Wanneer je nu als merk op zoek bent naar een pr-bureau dat zowel in België als in Nederland impact kan maken, zijn je keuzes beperkt. Helemaal als je op zoek gaat naar een bureau dat begrijpt hoe je verbonden blijft met nieuwe generaties. Nu ook onze klanten vanuit efficiënte doeleinden steeds meer verschuiven naar een Benelux-aanpak, werd het tijd om onze samenwerking te bekrachtigen. In Walkie Talkie hebben we een gelijkwaardige partner gevonden met dezelfde omvang, ervaring en kwaliteit voor serieuze impact’, aldus Henk Boersen, Managing Director Glasnost, Part of Ace.
‘In de Belgische markt groeit de vraag naar een geïntegreerde pr-aanpak voor Nederland en België. Daarop wilden wij een eigen gepast antwoord bieden. We zijn op zoek gegaan naar een pr-bureau dat ons bureau en ons netwerk kan aanvullen. Daarnaast moet het bureau een sterke lokale kennis en dezelfde creatieve pr-visie hebben. In Glasnost hebben we een gelijkgestemde gevonden, waardoor we al geruime tijd zeer prettig en succesvol samenwerken’, aldus Andrew Vassallo, co-founder van Walkie Talkie.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
- Bever rekent af met paraplu-ergernis
- 'Denk vooruit' maakt noodsituaties concreet
- Attens richt campagne op woningkloof zorgmedewerkers
Laatste Nieuws
- Schiphol belicht onbekende functies... 28-10-2026
- [column] Neem je merk eens wat... 28-10-2026
- Nieuwe internationale campagne... 27-10-2026
- Wero wil einde aan de keuzechaos26-10-2026
- Arbeidsmarktcampagne Defensie geeft... 26-10-2026
- Kinderen ‘sintfluencen’ in nieuwe... 25-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- WTF moet ik met AI?
- Minder overleg, meer resultaat: zo haal je meer uit één gerichte bijeenkomst
- The state of agentic automation in CX
- De kloof tussen AI-belofte en klantervaring: van AI-ambitie naar realiteit
- Retail in 2030: wie loopt voorop en wie blijft achter?

