Lead Healthcare lanceert campagne ‘Zorg is Topsport’
- Bureaus
- 27 jun 2023 @ 13:27
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 27 jun 2023 @ 13:27
- Michiel van Zaane
Lead Healthcare heeft een nieuwe campagne gelanceerd om haar naamsbekendheid te vergroten. De campagne draagt de naam ‘Zorg is Topsport’ en is een doorvertaling van Work Happy, de nieuwe visie van Lead Healthcare op het werken in de zorg.
De nieuwe campagne focust op de overeenkomsten tussen werken in de zorg en het beoefenen van topsport. Zorgprofessionals staan ook dagelijks voor uitdagingen op zowel mentaal als fysiek vlak, en streven naar excellentie. Waar een topsporter kan rekenen op een heel team van coaches en managers tot therapeuten, diëtisten en planners, staat de zorgprofessional er vaak alleen voor. Daar wil Lead Healthcare verandering in brengen.
De nieuwe campagne is vooral online te vinden, en bestaat uit video’s waarin Lead Healthcare ’s eigen zorgprofessionals een rol spelen, een reeks interviews met eigen zorgprofessionals, podcasts en ander beeldmateriaal.
David van Hartskamp, CEO & Founder van Lead Healthcare: ‘Het is voor ieder mens van groot belang dat je met plezier naar je werk gaat. Werken draait immers niet alleen om geld verdienen, maar het draagt bij aan je algehele welzijn. Wij zien dat zorgprofessionals elke dag voor anderen klaar staan, maar dat er nauwelijks oog is voor de professional zelf. Daar willen wij verandering in brengen met onze nieuwe visie Work Happy. Lead Healthcare zet zich daarom dagelijks in voor het werkgeluk van haar zorgprofessionals, zodat zij kunnen doen wat ze het liefst doen: mensen helpen.’
Credits:
Concept: Lead Healthcare
Productiemaatschappij: FilmTown
Regisseur: Paul Joosse
Camera: David van der Meijde
Design: Ati Mazaheri
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Wakibi verlegt merkfocus naar... 30-10-2026
- Forbo kiest bureau voor... 30-10-2026
- Schiphol belicht onbekende functies... 28-10-2026
- [column] Neem je merk eens wat... 28-10-2026
- Nieuwe internationale campagne... 27-10-2026
- Wero wil einde aan de keuzechaos26-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- WTF moet ik met AI?
- Minder overleg, meer resultaat: zo haal je meer uit één gerichte bijeenkomst
- The state of agentic automation in CX
- De kloof tussen AI-belofte en klantervaring: van AI-ambitie naar realiteit
- Retail in 2030: wie loopt voorop en wie blijft achter?

