Shokz hoofdtelefoons kiest voor bureau Pressure voor PR
- Bureaus
- 5 jul 2023 @ 13:25
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 5 jul 2023 @ 13:25
- Michiel van Zaane
Het Chinese Shokz, dat draadloze open-ear sportkoptelefoons produceert, heeft voor de lancering van hun nieuwe lijn open-ear earbuds een beroep gedaan op PR- en communicatiebureau Pressure. Vanaf heden ondersteunt het bureau het (sport)koptelefoonmerk in Nederland.
Shokz is momenteel actief in meer dan 60 landen en regio’s wereldwijd en bezit meer dan 2.000 patenten. In tegenstelling tot traditionele koptelefoons die luidsprekers gebruiken om lucht in beweging te brengen, maakt Shokz gebruik van gepatenteerde ‘bone conduction’ technologie. Het komende jaar zal het Nederlandse pers- en influencerlandschap via de PR-campagnes van Pressure kennismaken met de producten en technologie van Shokz.
‘We zetten met de pr-strategie sterk in op het ervaren en testen van het product, want deze technologie is zo revolutionair dat we van onze perscontacten echte brand ambassadors willen maken’, zegt Lauréna Rutgers, Account Director en Partner bij Pressure. Daarnaast zal Pressure meerdere persberichten uitsturen die niet alleen gefocust zijn op de producten van Shokz. ‘Door op zoek te gaan naar creatieve PR-angles en het opzetten van lokale onderzoeken, willen we Shokz echt neerzetten als innovator en thought leader op het gebied van koptelefoons. Ze zijn een stuk veiliger – je oren worden niet afgedekt, dus je hoort de omgeving nog – hygiënischer en comfortabeler’, vervolgt Rutgers.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Zwitserleven lanceert docuserie over pensioentijd
- C&A rolt interactieve winteractivatie uit in acht Europese...
- Bever rekent af met paraplu-ergernis
- 'Denk vooruit' maakt noodsituaties concreet
- Dr. Oetker lanceert internationale campagne voor Big Americans
- Attens richt campagne op woningkloof zorgmedewerkers
Laatste Nieuws
- Schiphol belicht onbekende functies... 28-10-2026
- [column] Neem je merk eens wat... 28-10-2026
- Nieuwe internationale campagne... 27-10-2026
- Wero wil einde aan de keuzechaos26-10-2026
- Arbeidsmarktcampagne Defensie geeft... 26-10-2026
- Kinderen ‘sintfluencen’ in nieuwe... 25-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- WTF moet ik met AI?
- Minder overleg, meer resultaat: zo haal je meer uit één gerichte bijeenkomst
- The state of agentic automation in CX
- De kloof tussen AI-belofte en klantervaring: van AI-ambitie naar realiteit
- Retail in 2030: wie loopt voorop en wie blijft achter?

