Mr. Marvis opent tiende retaillocatie
- Food-en-retail
- 26 feb 2024 @ 10:30
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - WinkelenMarketing
- 26 feb 2024 @ 10:30
- Peter van Woensel Kooy
Mr. Marvis, bekend om zijn uitgebreide collectie shorts en broeken, kondigt de opening van een tiende retaillocatie aan. De nieuwe winkel komt in de Zijlstraat te Haarlem.
Het is de vierde winkel die in 2024 haar deuren zal openen, meldt de retailer.
In 2020 opende het merk de deuren van zijn eerste winkel aan de P.C. Hooftstraat in Amsterdam. Later volgden Antwerpen, Den Haag, Laren, München en Maastricht. 'In de komende maanden brengt Mr. Marvis de winkelformule naar Knokke, Gent, Arnhem en Haarlem. Het merk heeft de ambitie om zijn retailnetwerk dit jaar nog te verdubbelen door zich te richten op uitbreiding in zijn belangrijkste markten, waaronder Nederland, België, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk. Het doel is om eind 2025 door te groeien naar 25 Mr. Marvis winkels', vertelt Jules Ruig namens Mr. Marvis.
De groei van het retailnetwerk sluit aan bij de behoefte van de klant, licht hij toe. 'Mr. Marvis merkt dat veel (potentiële) klanten de voorkeur geven aan een fysieke – “offline” – winkelervaring, maar nog niet overal gemakkelijk toegang hebben tot een bestaande Mr. Marviswinkel. Met persoonlijk stijladvies wil het merk de klantervaring verder verbeteren. Bijkomend voordeel is dat het retourpercentage lager ligt in vergelijking met de online winkels.'
Formule
Wat is precies de Mr. Marvis-formule? 'Van een minibar in de paskamer en een levensgrote discobal tot een regenboog aan shorts die tot het plafond lijkt te reiken – de Mr. Marvis formule zit hem in de aanwezigheid van bijzondere elementen. Daarnaast zorgt ook de combinatie van hoogwaardige materialen, op maat gemaakt meubilair en kleurrijke campagnebeelden voor een uitnodigende én inspirerende ruimte. Dit vakmanschap zorgt ervoor dat elke winkel de waarden van het merk uitstraalt: kwaliteit, stijl en aandacht voor detail. Naast het goed doordachte winkelconcept zorgen stijladviseurs en winkelmedewerkers voor een complete ervaring met persoonlijke aandacht en uitstekende klantenservice.'
'We kondigen met trots aan dat we op korte termijn de tiende Mr. Marvis winkel zullen openen', vult Steven Vrendenbarg aan. Hij is co-founder van Mr. Marvis en nauw betrokken bij het openen van nieuwe locaties. 'We zijn van een pure online speler gegroeid naar een merk met winkels op de mooiste locaties. Onze winkels doen het goed en we horen van klanten dat ze het op prijs stellen. De komende jaren zullen wij in binnen- en buitenland winkels blijven openen zodat wij dichter bij onze – potentiële – klanten komen te zitten.'
(PvWK)
Lees ook: DOSSIER SUMMER IN THE CITY Jules Ruig van Mr Marvis
Over Mr. Marvis
'Mr. Marvis wil positieve energie verspreiden over de wereld door middel van iconische ontwerpen, uitstekende service en door het maken van bewuste keuzes voor mens en natuur. In maart 2023 kondigde Mr. Marvis aan dat het merk de status van Certified B Corporation heeft gekregen. Als B Corp maakt Mr. Marvis deel uit van een wereldwijde gemeenschap van ondernemingen die voldoen aan hoge normen op het gebied van sociale impact en duurzaamheid. De producten van Mr. Marvis zijn online verkrijgbaar via mrmarvis.com en in winkels in Nederland, België en Duitsland.' Meer info staat hier.
(bron: Mr. Marvis)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- Mr Marvis
- B Corp
- Zijlstraat
- retail
- online
- Mr Marvis
- shorts
- Steven Vrendenbarg
- co-founder
- Jules Ruig
- broeken
- Haarlem
- kledingmerk
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Hans Klok goochelt met wintertijd voor Unox
- Cyberincident Ahold Delhaize raakt distributie
- [update] Ahold Delhaize doet aangifte van hack en herstelt...
- Kruidvat kiest voor nuchtere kijk op gezondheid
- Lennart Boorsma (Founteyn): 'Mijn grootste marketinguitdaging?...
- Thuisbezorgd introduceert ‘Blijf in het moment’
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Iedereen houdt van je, behalve je kat20-10-2026
- [update] Ahold Delhaize doet... 19-10-2026
- Heineken maakt van Uitfluencer nieuw... 19-10-2026
- Jägermeister en ADE vieren dertig... 19-10-2026
- Aldi roert in de Hollandse pot19-10-2026
- Oma's oep zet in op groente en gemak16-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie




