Volvo en Team DSM verlengen hun partnership
- Sponsoring
- 14 okt 2021 @ 14:40
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 14 okt 2021 @ 14:40
- Sjaak Hoogkamer
Volvo Car Nederland en Team DSM hebben hun samenwerking verlengd. Wielerteam DSM zal tijdens de races worden vergezeld van de Volvo V60 Cross Country’s. De auto's zijn uitgerust met mild-hybrid technologie. Dit betekent dat elektrische aandrijving de motor ondersteunt waardoor de impact op het milieu wordt verminderd.
De Volvo's zullen te zien zijn tijdens de drie programma's die het team uitvoert: WorldTour mannen, WorldTour vrouwen en Development Team.
Jan Wermink (Head of Business Strategy Team DSM): ‘Volvo's zijn een perfecte match voor onze mobiliteitsoplossing. Bovendien sluiten ze goed aan bij onze visie op duurzaamheid en veiligheid als team met hun continue toevoeging en innovatie van veiligheidstechnologie in hun auto's en de stappen die ze maken in hun elektrificatiestrategie.’
Frits Giesbers (Commercial Operations Director Volvo Car Nederland): ‘We zijn erg tevreden met de samenwerking met Team DSM en dat we met onze nieuwste technologie blijven bijdragen aan de veiligheid en het succes van het team in het peloton. We hebben Team DSM en hun teamleden zowel op als naast de fiets leren kennen als een collectief van betrokken en gedreven mensen.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Stedelijk en ABN Amro verlengen... 13-03-2026
- Denham lanceert peperduur OS-jack... 12-03-2026
- ‘Een logo op een shirt wint geen... 11-03-2026
- Hyundai en Van Gogh vieren... 09-03-2026
- DHL verlengt steun vrouwenteams06-03-2026
- Postcode Loterij keert 378 miljoen... 02-03-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

