SodaStream gaat langdurige samenwerking met Triangle PR aan
- Bureaus
- 20 apr 2023 @ 13:56
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 20 apr 2023 @ 13:56
- Michiel van Zaane
SodaStream, maker van bruiswatertoestellen, gaat een langdurige samenwerking met Triangle PR aan voor de Nederlandse markt. Met de samenwerking moet de zichtbaarheid en naamsbekendheid van het merk groter worden en de positie binnen hun categorie sterker door campagnes en activaties.
Om de Nederlandse consument te informeren zet SodaStream, onderdeel van PepsiCo, in op het creëren van meer zichtbaarheid. Zo lanceerden zij in maart de campagne ‘Push for better’ die te zien was op tv, social media en andere digitale platforms, en zijn zij op zoek gegaan naar een geschikte PR partner. ‘Wij hebben voor Triangle PR gekozen, omdat hun ideeën en aanpak perfect aansluiten bij onze plannen. Hun enthousiasme werkt aanstekelijk en we kijken er daarom erg naar uit om samen aan de slag te gaan,’ aldus Nadia Imfurayacu, Digital & PR Marketeer bij SodaStream.
Triangle PR is verheugd SodaStream toe te mogen voegen aan hun portfolio. Patricia Bruens, PR manager bij het bureau: ‘SodaStream hoort wat ons betreft in elke keuken thuis. Het is makkelijk in gebruik, lekker, veelzijdig, gezond en zorgt er ook nog eens voor dat we veel minder plastic flessen gebruiken. Dat willen we heel Nederland laten weten. Daarom hebben we ontzettend veel zin om onze gepitchte ideeën daadwerkelijk te gaan uitvoeren.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Smyths Toys maakt catalogus tot campagnepersonage
- Wybe Sallows: 'Adnight groeit uit tot dag- en nachtevent'
- Amsterdam promoot musea buiten het centrum
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
- Brede coalitie richt campagne op verbinding Gen Z
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
Laatste Nieuws
- Consumentenbond gidst door de chaos21-10-2026
- Your Growth Essentials bundelt... 20-10-2026
- Bever rekent af met paraplu-ergernis19-10-2026
- Randstad maakt van HR-chaos een... 19-10-2026
- 'Denk vooruit' maakt noodsituaties... 19-10-2026
- Defensie brengt loopbaankeuze naar... 19-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

