UM wint wereldwijd account JustEat/Takeaway.com
- Bureaus
- 24 nov 2021 @ 08:09
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 24 nov 2021 @ 08:09
- Michiel van Zaane
Media & Communicatie adviesbureau UM voegt JustEat/Takeawy.com toe aan haar klantenkring. De samenwerking heeft betrekking op alle offline media-activiteiten van strategie en planning tot en met de inkoop van media in 21 landen.
Deze internationale consolidatie betekent een winst van negen extra landen zoals Duitsland, Polen, België en Oostenrijk voor het bureau naast thuisland Nederland, waar Just Eat Takeaway.com haar wereldwijde hoofdkantoor heeft gevestigd. UM was, sinds 2019, al de mediapartner voor alle mediaactiviteiten van Just Eat in het Verenigd Koninkrijk, Australië, Canada en een aantal Europese markten.
Carolien van ’t Hek, CEO UM Nederland: ´Fantastisch dat we aan de slag mogen gaan in Nederland voor Just Eat Takeaway.com in een super snelgroeiende en extreem dynamische sector. De samenwerking in het netwerk heeft zich al bewezen en niets staat ons nu meer in de weg om ook in Nederland de ambities van Just Eat Takeway.com invulling te gaan geven. Flexibel, snel, effectief en met balans tussen het Now & Next.’
Susan O'Brien – VP Brand bij Just Eat Takeaway.com zei: ‘Na een zeer intensief en zorgvuldig pitchtraject, zijn wij heel blij aan te kondigen dat UM onze wereldwijde mediapartner wordt. UM heeft veel ervaring met multinationals en gaan een zeer belangrijk rol spelen bij het integreren van al onze media- en communicatiestrategieën en activiteiten. Het team van UM heeft fantastisch werk afgeleverd tijdens de pitch en we kijken er erg naar uit om dit samen uit te rollen.’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Pitch Naturalis gewonnen door... 03-09-2026
- Independer richt zich op alle vaste... 02-09-2026
- ING lanceert digital-first... 02-09-2026
- 113 richt campagne op mannen02-09-2026
- Rabobank belicht maatschappelijke... 01-09-2026
- Nationale Vacaturebank verbreedt rol... 01-09-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

