Wereldmuseum bepleit open blik naar de wereld

Wereldmuseum bepleit open blik naar de wereld
  • Bureaus
  • 9 mei 2025 @ 17:00
  • Link
  • Peter van Woensel Kooy
    Peter van Woensel Kooy

    senior redacteur, merk-expert
    MarketingTribune
  • Geen tag

Het Wereldmuseum, met vestigingen in Amsterdam, Leiden, Nijmegen en Rotterdam, nodigt in deze tijden van polarisatie iedereen uit met een open blik naar de wereld te blijven kijken. Onder andere een nieuwe wildplakcampagne steunt dit doel.

Ook de steeds wisselende exposities en de mix van cultuur, kunst en verhalen die de bezoeker een kijkje geven in onze gezamenlijke kleurrijke geschiedenis steunen volgens de initiatoren dit doel. 'En dat gaat van dans, naar kleding, van martial arts naar eten en van muziek naar onze koloniale erfenis. Want cultuur is verweven in ons allemaal en in alles waarmee we ons omringen.'

Deze culturele rijkdom vind je dan ook terug in alle uitingen waarbij deze verbondenheid letterlijk wordt gevisualiseerd en verwoord met het thema 'Hallo Wereld/Museum'. De campagne, ontwikkeld door Indie Amsterdam gaat vandaag online van start en wordt verder uitgerold in outdoor, digital out of home en wildplakken.

Credits
Opdrachtgever: Wereldmuseum - Jerry Kong A Sam, Merel Hoestlandt, Myrna Fehrmann, Hanne van de Vuurst
Bureau: Indie Amsterdam
Animator: Marcel Kruk
Mediabureau: Media Reverse
Online mediabureau: Addurance 

Peter van Woensel Kooy

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken