Heineken tot tenminste 2030 Official Partner Feyenoord

- Sponsoring
- 29 okt 2024 @ 09:41
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 29 okt 2024 @ 09:41
- Michiel van Zaane
Feyenoord en Heineken verlengen hun dertig jaar durend partnership tot tenminste 2030. Heineken blijft niet alleen Official Partner van Feyenoord 1, maar wordt dat ook van Feyenoord Vrouwen 1.
‘Wat goed is, hoef je niet te veranderen’, aldus Ruud van der Knaap, commercieel directeur van Feyenoord. ‘Het is niet voor niets dat Feyenoord en Heineken al zo lang met elkaar verbonden zijn. We hebben een uitstekende band en die willen we graag verder uitbouwen. Het is ontzettend fijn dat Heineken ons wil steunen op weg naar een nog betere wedstrijdbeleving. Met onze gezamenlijke expertise op dat vlak kunnen we onze trouwe aanhang een nog betere ervaring geven.’
Maarten Schuurman, algemeen directeur Heineken Nederland: ‘Heineken en voetbal kan je in één adem noemen, van de amateurvelden met Heineken 0.0 tot en met de UEFA Champions League of de nationale ploeg, overal kom je ons tegen. De voetbalbeleving bij Feyenoord in De Kuip is absoluut uniek en daar willen we heel graag onderdeel van zijn en blijven. Het wederzijdse vertrouwen in elkaar is groot; daarom hebben we afgesproken sowieso tot 2030 met elkaar door te gaan. Ik kijk enorm uit naar onze vernieuwde samenwerking; hand in hand op weg naar nieuwe successen!’
Bierglas
Om op de verlengde samenwerking tussen Feyenoord en Heineken op gepaste wijze te kunnen proosten komt Heineken met een limited edition bierglas, 1908 stuks om precies te zijn, met daarop Feyenoord “Heerlijk Helder, Hand in Hand”.
Foto: Mario Been & Ruud Gullit proosten op de verlenging met Heineken.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Unox Nieuwjaarsduik breekt records29-12-2025
- Audi en Revolut presenteren F1-team15-12-2025
- Unox Nieuwjaarsduik groeit... 12-12-2025
- Nieuwe deal voor Oranje:... 10-12-2025
- PSV-kersttrui maakt comeback met... 08-12-2025
- Rabobank nieuwe hoofdsponsor van... 03-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

