Remco Frank creative director bij Bravoure
- Bureaus
- 11 jul 2023 @ 08:11
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 11 jul 2023 @ 08:11
- Michiel van Zaane
Bravoure, strategisch digitaal bureau in Amsterdam, heeft Remco Frank (46) aangenomen als creative director. Frank werkt samen met met managing partner Kim Krauwel. Het aantrekken van Remco Frank volgt op de toenemende vraag om strategisch en creatief partner te zijn voor klanten.
Remco Frank heeft uitgebreide ervaring in transitietrajecten waarbij hij strategie en creatie samenbrengt, maar ook meedenkt in het neerzetten van proposities en het opschalen van organisaties. Hij heeft onder andere gewerkt bij MediaMonks en IO Digital en beschikt over meer dan 20 jaar ervaring in het creatieve vakgebied. Met zijn expertise zal Remco de verschillende disciplines dichter bij elkaar brengen, de propositie van Bravoure verder uitdragen en het creatieve gezicht van de organisatie vertegenwoordigen.
Kim Krauwel, managing director bij Bravoure: ‘De keuze om creatief op te schalen is strategisch. Om de kwaliteit te bewaken en tegelijkertijd onze groeiambities te behalen, zowel in Nederland als internationaal, is de waarborging van creatie & strategie binnen Bravoure cruciaal. De kansen liggen er en projecten worden steeds groter. Met de komst van Remco zijn we verzekerd van een sterke basis om creatie en strategie naar een volgend niveau tillen. Ik kijk er naar uit om zijn visie terug te zien in ons dagelijks werk.’
Remco Frank, creative director bij Bravoure: ‘Bravoure heeft mij altijd geïntrigeerd als een van de weinige Nederlandse digitale bureaus die continue superieure creativiteit brengt. Met de groeiende focus van Bravoure op bestendige digitale strategie neemt het opnieuw het voortouw in het online landschap. Ik ben verheugd om samen met Kim en de teams bij te kunnen dragen aan deze duurzame transitie.’
Foto: Remco Frank.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Smyths Toys maakt catalogus tot campagnepersonage
- Wybe Sallows: 'Adnight groeit uit tot dag- en nachtevent'
- Amsterdam promoot musea buiten het centrum
- Brede coalitie richt campagne op verbinding Gen Z
- Spoorsector kiest voor indringende preventiecampagne
- Volkswagen wint Commercial Competitie Q3 2026, Lidl en Gamma...
Laatste Nieuws
- Your Growth Essentials bundelt... 20-10-2026
- Bever rekent af met paraplu-ergernis19-10-2026
- Randstad maakt van HR-chaos een... 19-10-2026
- 'Denk vooruit' maakt noodsituaties... 19-10-2026
- Defensie brengt loopbaankeuze naar... 19-10-2026
- Eneco maakt energietransitie... 19-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

