Bud is bierpartner van TivoliVredenburg
- Sponsoring
- 19 sep 2019 @ 00:09
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - MerkenEntertainmentPartnership
- 19 sep 2019 @ 00:09
- Jeroen Mirck
Het onlangs in Nederland gelanceerde Bud heeft een eerste concertzaal gevonden waar het bierpartner wordt: TivoliVredenburg. Het Utrechtse poppodium schenkt vanaf komende vrijdag het Amerikaanse bier.
Suzanne van Dommelen, zakelijk directeur TivoliVredenburg: ‘AB InBev is al jarenlang onze partner en we zijn dan ook trots op deze primeur om als eerste Nederlandse concertzaal met Bud samen te werken.’
De samenwerking tussen Bud en TivoliVredenburg zal uit meer bestaan dan alleen bier schenken, zo meldt Misset Horeca. Zo ondersteunen beide partijen een nieuw kunstproject: Canvas. Vanaf dit najaar veranderen de boven Park 6 zwevende witte wanden in een groot videokunstwerk van 150 vierkante meter.
Talent en duurzaamheid
Talentvolle beeldmakers gebruiken deze muren van zaal Pandora om hun videokunst tot leven te laten komen en bezoekers worden zo steeds verrast door nieuwe beelden. Daarnaast gaan beide partijen een samenwerking aan in een talentontwikkelingsprogramma waarmee de partners beginnende artiesten in diverse genres zoals klassiek, pop, jazz en dj’s worden begeleid op muzikaal en professioneel vlak.
Pieter Anciaux, horeca-directeur van AB InBev: ‘Voor zowel TivoliVredenburg als Bud is duurzaamheid een topprioriteit. Daarom gaan we daar samen vol op inzetten. Bud wordt vanaf 2020 met 100 procent hernieuwbare elektriciteit gebrouwen. We zijn samen plannen aan het maken om de concertzaal van dezelfde elektriciteit te voorzien.’
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Stedelijk en ABN Amro verlengen... 13-03-2026
- Denham lanceert peperduur OS-jack... 12-03-2026
- ‘Een logo op een shirt wint geen... 11-03-2026
- Hyundai en Van Gogh vieren... 09-03-2026
- DHL verlengt steun vrouwenteams06-03-2026
- Postcode Loterij keert 378 miljoen... 02-03-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

