Club Brugge en Studio Dumbar rebranden Club Brugge Vrouwen tot Club YLA
- Design
- 15 apr 2020 @ 08:59
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Visual id
- 15 apr 2020 @ 08:59
- Nanny Kuilboer
Club Brugge Vrouwen heeft een nieuwe naam en een nieuw ontwerp van de hand van Studio Dumbar in samenwerking met Club Brugge en zelfstandig art director Ludovic Beun.
De rebranding bestaat uit de nieuwe naam – Club YLA – en een nieuw: logo, nieuwe outfit, merchandise, social media, website, fotografie en motion graphics. Het ontwerp is gecreëerd door Studio Dumbar (part of Dept) en werd vanuit Club Brugge begeleid door zelfstandig art director Ludovic Beun.
Cafébaas Yvonne
De naam YLA is intern ontwikkeld binnen de club en is een afkorting voor Yvonne Lahousse. Cafébaas Yvonne wordt gezien als één van de meest fervente supporters in de historie van Club Brugge. ‘YLA’ overleed in 2006 op 91-jarige leeftijd. Zij was de ‘moeder van de Spionkop’, het gedeelte van de tribune met de trouwste Club Brugge-aanhang. Ze was zó fanatiek dat ze een dag voor de bevalling nog achter het doel stond om het team aan te moedigen.
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management