Kiki Maaskant naar Qontent Matters

- Bureaus
- 25 jan 2021 @ 08:47
- 22078 x gelezen
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Personalia
- 25 jan 2021 @ 08:47
- 22078 x gelezen
- Lucas Boon
Contentmarketingbureau Qontent Matters in Amsterdam heeft Kiki Maaskant aangetrokken als client service director. Maaskant is afkomstig van Talpa Network, waar ze onder meer de rol van directeur B2B bij Linda vervulde.
In de nieuwe functie van client service director bij Qontent Matters gaat Maaskant 'vanuit een duidelijke propositie' langdurige partnerships opzetten met bestaande en nieuwe opdrachtgevers.
Maaskant zegt: 'Na jarenlang gewerkt te hebben voor een grote corporate, kijk ik ernaar uit om mezelf verder te ontwikkelen binnen het digitale bureaulandschap. Ondanks de huidige pandemie is Qontent Matters een hartstikke gezond bureau. Tijdens mijn gesprekken met Robin en Danijel (oprichters, red.) ben ik tot het inzicht gekomen dat hier veel kansen liggen waar ik met mijn opgedane kennis en ervaring voor het hele bedrijf van toegevoegde waarde kan zijn.'
Robin van Polen, medeoprichter en managing director van Qontent Matters, vult aan: 'Kiki is een welkome aanwinst voor het team. Ze barst van de kennis en energie en is daarnaast een prettige strategische sparringpartner. Ze kent veel van onze opdrachtgevers en heeft daarnaast veel nieuwe, verfrissende ideeën om ons bureau verder te laten groeien.'
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Grand Italia blijft bij Havas 04-03-2021
- Staatsloterij wint Gouden Loeki04-03-2021
- Stichting ALS: geen tijd te verliezen03-03-2021
- Amerikaanse bloedbank gaat... 03-03-2021
- Swinkels Family Brewers kiest... 03-03-2021
- Dille en Kamille kiest The Valley02-03-2021
MarketingTribune Events
- 25mrt 2021
Uitreiking Shopping Awards