Het nieuwe VanMoof mobiliseert gepasseerde oude klant

- Food-en-retail
- 15 jul 2024 @ 11:30
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - Geen tag
- 15 jul 2024 @ 11:30
- Peter van Woensel Kooy
Het nieuwe VanMoof kondigt een wereldwijd initiatief aan om mensen te helpen die vóór het faillissement een fiets bestelden, maar deze nooit geleverd kregen. Het bedrijf biedt deze klanten nu een kortingscode aan van €1000 op een VanMoof S5, A5 of op een toekomstig VanMoof product.
Door het faillissement van het oude VanMoof zijn veel bestelde fietsen nooit aan klanten geleverd en daar wil het geplaagde, inmiddels overgenomen en herstarte merk iets aan doen.
Het 'nieuwe VanMoof', dat in september 2023 door McLaren Applied werd gekocht, heeft naar eigen zeggen geen toegang tot het geld dat hiervoor werd betaald en is legaal niet verantwoordelijk voor het probleem, toch probeert het nieuwe bedrijf deze groep klanten nu alsnog zo veel mogelijk tegemoet te komen, volgens Eliott Wertheimer, VanMoof’s nieuwe co-CEO: 'Vanaf het moment dat wij instapten hebben we het onze missie gemaakt om mensen “back on the road” te krijgen. Voor bestaande riders hebben we inmiddels een netwerk van servicepartners opgebouwd die we voorzien van reserveonderdelen. Terwijl we hier mee bezig zijn, willen we nu ook graag de mensen op weg helpen die door het oude VanMoof zijn teleurgesteld.'

VanMoof’s gebaar staat los van het lopende officiële claims-proces: benadeelde klanten hebben ook nog steeds de mogelijkheid om via de trustees gecompenseerd te worden - VanMoof moedigt mensen aan dit traject te doorlopen. Klanten die reeds door hun bank of betalingsprovider gecompenseerd zijn, komen niet in aanmerking voor de korting. 'Uit de vele gesprekken die we hebben gevoerd met onze community werd snel duidelijk hoe frustrerend de afgelopen maanden zijn geweest voor mensen die hun fiets niet geleverd hebben gekregen van het oude VanMoof', stelt Wertheimer over de opmerkelijke marketingactie. 'We snappen dat ons gebaar niet alle problemen in één keer oplost, maar we hopen dat het de pijn verzacht.'
Riders weer op de weg helpen
Dit gebaar is volgens het e-bikemerk onderdeel van een serie initiatieven van VanMoof om riders op de korte- en lange termijn te helpen. VanMoof heeft inmiddels 120 service partners aan haar netwerk toegevoegd en getraind, de supply chain voor reserveonderdelen is herstart, de software architectuur is versterkt, er zijn nieuwe kwaliteitscontroles ingebouwd en de S5 en A5 zijn verbeterd voordat de verkoop weer is opgestart. Het bedrijf ontwikkelt momenteel nieuwe e-mobility producten die in 2025 op de markt zullen komen.
Kortingscode
VanMoof klanten die mogelijk aanmerking komen, kunnen hier een kortingscode aanvragen. Meer over de vernieuwde VanMoof S5 & A5 nu in productie door door McLaren Applied, staat hier.
(PvWK)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- Eliott Wertheimer
- goedmaker
- fiets
- VanMoof
- S5
- A5
- nieuwe ronde
- herkansing
- CX
- e-bike
- klant
- back on the road
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Albert Heijn herpositioneert van supermarkt naar...
- De nieuwe realiteit van retail: consument van 2025 shopt...
- Tonys Chocolonely viert 20 jaar impact en handhaaft merknaam
- Goudwisselkantoor lanceert campagne rond investeren in fysiek...
- TommyTomato voert campagne voor groente in politiek debat
- MediaMarkt introduceert landelijk refurbishmentprogramma
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Ex-Blokkerondernemers lanceren eigen... 31-10-2025
- CBL reageert op verkiezingsuitslag:... 31-10-2025
- Heinz kroont ‘friet’ tot winnaar van... 31-10-2025
- Magnum lanceert Hydro Ice,... 31-10-2025
- MediaMarkt introduceert landelijk... 30-10-2025
- Oatly voorspelt 5 smaaktrends van... 30-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025




