Miele doet was van Lowlands-bezoekers
- Sponsoring
- 19 jul 2019 @ 10:29
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - EntertainmentEvenementMerkenActivatie
- 19 jul 2019 @ 10:29
- Jeroen Mirck
Miele heeft zijn aanwezigheid op Lowlands uitgebreid met een wasdienst voor de vuile kleding van festivalbezoekers. Uiteraard is ook de PowerWash weer van de partij.
Donderdag 15 augustus begint de 27e editie van Lowlands, het driedaagse festival in Biddinghuizen waar zo’n 60.000 bezoekers op afkomen. Ook Miele is weer van de partij. De afgelopen twee jaar werd veel succes geboekt met de PowerWash, waarin je al dansend werd opgefrist.
Maar dit jaar is er meer. Gouden tip voor de maandag ná het festival: zorg dat je wat muntjes of cash overhoudt, want voor het eerst in de geschiedenis van Lowlands kunnen bezoekers hun vieze festivalkleding op maandagochtend inleveren bij de Miele Laundry Club. Voor 25 euro (of acht muntjes) heb je drie kilo minder om over die beruchte brug te sjouwen en je kleding wordt gewassen, gedroogd en gestreken bij je thuis afgeleverd.
PowerWash op herhaling
Verder keert dus de PowerWash terug. Voor gebruik ervan adviseert Miele om buurtbewoner te worden. Iedereen die zijn tent in de buurt van de PowerWash opzet (de 'Splashzone'), krijgt tussen 10:00 en 11:00u voorrang op andere bezoekers.
Appen met de Miele-waslijn
Dan nog een extra tip van Miele: 'Biertje over je favoriete festivalshirt? Doorweekt van het zweet de Alpha uit? Of praktische vragen over de PowerWash? App met de Miele Waslijn via 06-29142647. Er wordt ook op DM’s via Instagram of Facebook Messenger gereageerd. Opgelet: sommige binnenkomende berichten worden beloond met voorrang in de rij! De Miele waslijn is vanaf 31 juli t/m 19 augustus tussen 10:00 en 18.00u bereikbaar.'
Foto's: Marty Marn
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Unox Nieuwjaarsduik groeit... 12-12-2025
- Nieuwe deal voor Oranje:... 10-12-2025
- PSV-kersttrui maakt comeback met... 08-12-2025
- Rabobank nieuwe hoofdsponsor van... 03-12-2025
- Moët & Chandon krijgt nieuwe... 26-11-2025
- Conclusion wordt training partner FC... 26-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

