Waterontharder.com nieuwe shirtsponsor en partner Vitesse
- Sponsoring
- 20 jan 2020 @ 10:44
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Sponsoring
- 20 jan 2020 @ 10:44
- Sjaak Hoogkamer
Waterontharder.com heeft zich als shirtsponsor verbonden aan Vitesse en komt bij het eerste elftal op de achterzijde van het wedstrijdshirt te staan. Ook wordt het bedrijf partner van de Arnhemse club.
De naamgeving op de achterzijde van het shirt komt op de plaats van de spelersnaam. Dit geldt uitsluitend voor de shirts die door de eerste elftal-spelers tijdens wedstrijden van het huidige seizoen gedragen worden. De beslissing is na een zorgvuldige afweging tot stand gekomen. De inkomsten dragen substantieel bij aan het financieel beter in balans komen van Vitesse.
Breder publiek
Commercieel directeur van Vitesse, Olivier Smit: ‘De overeenkomst met waterontharder.com zorgt voor een substantiële bijdrage aan de continuïteit en daarmee ook aan de toekomst van onze club. Daarnaast sluit ik allerminst uit dat waterontharder.com, in een andere rol, ook langer aan de club betrokken blijft dan alleen het komende half jaar.’
Julio Rosier, directeur van waterontharder.com: ‘De meeste mensen kennen ons waarschijnlijk van de verschillende tv-reclames en programma’s op RTL. We waren op zoek naar een doeltreffende en efficiënte manier om een nog breder publiek aan te spreken. We zijn erg enthousiast geraakt door de gesprekken met Vitesse. We kijken met veel plezier uit naar de mogelijkheden die deze samenwerking biedt.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- AkzoNobel breidt... 15-01-2026
- ABN Amro en Ajax Vrouwen helpen... 14-01-2026
- Unox Nieuwjaarsduik breekt records29-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

