Desigual heeft logo permanent gespiegeld
- Design
- 4 jul 2019 @ 09:00
- Link
-
Redactie MarketingTribune
- Branding
- 4 jul 2019 @ 09:00
- Redactie MarketingTribune
De Spaanse moderetailer Desigual heeft in het kader van de campagne Forwards is Boring het logo in alle uitingen in spiegelbeeld gezet. Het is het merk niet te doen om even snel media-aandacht te genereren: voortaan wordt het logo altijd in spiegelbeeld getoond.
Met het spiegelen van het logo hoopt Desigual “consumenten uit hun comfortzone te krijgen”, zegt CMO Guillem Gallego in Adage.com. ‘Het doel van de campagne is om mensen te laten nadenken. We hopen dat ze zich door het zien van het logo een beetje oncomfortabel voelen.’ Volgens Gallego is Desigual het eerste merk dat permanent het logo gespiegeld laat zien.
De campagne is ontwikkeld door het in Amsterdam gevestigde bureau We Are Pi. Met de campagne wordt ook ingespeeld op de selfiecultuur. De advertenties op social media en de outdoor billboards worden leesbaar als de selfie mode van de telefoon wordt gebruikt.
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- &C Media kiest volwassen redesign20-04-2026
- Progressief Nederland geeft... 27-03-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

