Citymarketing Eindhoven lanceert duurzaam kledingmerk
- Design
- 6 jul 2020 @ 09:22
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Marketing
- 6 jul 2020 @ 09:22
- Nanny Kuilboer
Citymarketing Eindhoven heeft een nieuw duurzaam kledingmerk gelanceerd. De kleding en accessoires worden ook verkocht in de PSV Eindhoven City Store, in het centrum van Eindhoven.
Alle items en bijbehorende ontwerpen staan in het teken van de ‘vibes’ uit het logo van de stad. De kleding en accessoires zijn online verkrijgbaar op thisisTHEVIBE.com en worden ook fysiek verkocht in de PSV Eindhoven City Store, De PSV Eindhoven City Store is het resultaat van een samenwerking tussen de merken Eindhoven, PSV en Puma, de nieuwe shirtsponsor van PSV. Op 1 juli vond de officiële opening plaats in het centrum van Eindhoven.
The Official Eindhoven Wear
Het merk gaat van start met een unisex basiscollectie voor volwassenen en kinderen, bestaande uit T-shirts, polo's, hoodies, sweaters en accessoires, zoals caps en totebags. ‘We merken vanuit citymarketing dat onze inwoners steeds meer met het merk Eindhoven bezig zijn en op verschillende manieren hun trots op de stad willen uitdragen. Wij hopen met dit duurzame kledingmerk hier op een verantwoorde en creatieve manier aan bij te dragen. Een merk dat met trots en vol energie gedragen kan worden’, aldus Peter Kentie, directeur Eindhoven365.
De ontwerpen zijn ontstaan uit een samenwerking met lokale ontwerpbureaus Marc Koppen en HeyHeydeHaas. Kentie: ‘Er is op verschillende manieren gespeeld met het logo, van een grote neon spray paint vibe op de rug tot aan een kleine gestikte variant op de borst. De ambitie voor de toekomst is om meer ontwerpers te betrekken bij de al dan niet tijdelijke collecties, zodat de lokale creatieve community een actieve rol krijgt in de doorontwikkeling van het merk.’
Online en OOH
Er wordt actief ingezet op een online campagne aangevuld met buitenreclame voor inwoners van Eindhoven en omgeving, waarbij fotografie en video’s worden ingezet om het nieuwe merk onder de aandacht te brengen.
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers