[column] De grote reset: retail in tijden van corona
![[column] De grote reset: retail in tijden van corona](/food-en-retail/weblog/2020/07/de-grote-reset-retail-in-tijden-van-corona/Stach-food-winkel-nw-juist.jpg)
- Food-en-retail
- 10 jul 2020 @ 11:43
- 20710 x gelezen
- Link
-
Rupert Parker Brady
directeur
Retaildenkers - RetailMarketing
- 10 jul 2020 @ 11:43
- 20710 x gelezen
- Rupert Parker Brady
De wereld staat op z’n kop en retail merkt daar de gevolgen van. De kunst is om het hoofd niet te laten buigen door de enorme vraaguitval, gigantische omzetdalingen en de ernstige liquiditeitsproblemen. Deze tijd vraagt om inventiviteit, empathie, leiderschap, bereidheid tot samenwerking en relativeringsvermogen.
Dit analyseert Rupert Park Brady in het retailkatern van VG Visie. 'Vandaag is al morgen in het coronatijdperk.'
Alles is fluïde. ‘Als je niets toevoegt als winkelier, mensen geen persoonlijk advies geeft, waarom zou de consument in vredesnaam naar jouw winkel gaan? Online is een klik verwijderd, je moet wat extra’s bieden.’
Het wordt in veel opzichten een warme zomer voor retail en horeca. De kunst is om het hoofd niet te laten buigen door de vraaguitval, omzetdalingen en liquiditeitsproblemen. Deze tijd vraagt om inventiviteit, empathie, leiderschap, bereidheid tot samenwerking en relativeringsvermogen. Retailers en foodies komen aan het woord. Lees hier de uitgebreide analyse verder.
(bron: VG Visie, foto boven: winkel Stach Food via SF)
-
Rupert Parker Brady
- Werkt bij: Retaildenkers
- Functie: directeur
- Website:http://www.retaildenkers.nl/
- Profiel »
- tijdperk
- morgen
- marketing
- Rupert Park Brady
- inventiviteit
- empathie
- problemen
- liquiditeit
- VG Visie
- relativering
- op z’n kop
- leiderschap
- retail
- samenwerking
- corona
- VG Visie
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Laatste Nieuws
- Coca-Cola lanceert zomercampagne in... 20-05-2022
- [marketeer 167] Janina Jahns -... 20-05-2022
- PowerrrActie zamelt geld in voor... 19-05-2022
- Extra graan om democratie te voeden19-05-2022
- Amsterdam doet darkstores in... 18-05-2022
- Dirk gaat op de kleintjes letten18-05-2022
MarketingTribune Events
- 7jun 2022
Shopping Awards
- 16jun 2022
NIMA Marketing Day
- 28sep 2022
CustomerFirst Congres
- 6okt 2022
Grand Prix Content Marketing
- 13okt 2022
Shopping Today
- 8nov 2022
Social Service Congres