Oprichter Joost de Wit verlaat Media Distillery
- Media
- 1 aug 2019 @ 10:49
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - ContentMediastrategieInnovatieStartup
- 1 aug 2019 @ 10:49
- Jeroen Mirck
Oprichter Joost de Wit verlaat na vijf jaar Media Distillery. De Amsterdamse scale-up, die AI-technologie inzet voor automatische analyse van video en audio, wil na de pioniersfase verder groeien en opschalen.
De Wit gaat zijn aandacht nu verleggen: 'Mijn voornaamste interesses liggen bij innoveren, bootstrappen en het ontwikkelen van innovatieve algoritmen tot volwaardige producten. Om de groeiende klantenkring van Media Distillery te kunnen faciliteren, komt de focus van het bedrijf steeds meer op efficiency-slagen en uitgekiende schaalvergroting te liggen.'
Binnen Media Distillery zijn reeds voorbereidingen getroffen om het vertrek van De Wit op te vangen. Hij blijft betrokken als adviseur en aandeelhouder. Geert Vos, medeoprichter van Media Distillery, geeft aan de beslissing van De Wit te respecteren. 'Wij zijn Joost dankbaar voor zijn vindingrijkheid en enthousiaste inzet. Media Distillery is mede door hem uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf op het gebied van Media Monitoring en rijke metadata voor de media-industrie.'
Video's razendsnel doorzoeken
Media Distillery biedt AI-technologie om inzicht te krijgen in de video's voor internationale merken, tv- en mediabedrijven. De zogenoemde Deep Content Understanding-oplossing genereert next-generation metadata en stelt consumenten en mediaprofessionals in staat om video-inhoud in real-time en in grote hoeveelheden te doorzoeken en te analyseren.
Sinds 2014 werkt Media Distillery samen met klanten over de hele wereld, waaronder Telenet, VTR en LexisNexis die hun gebruikerservaringen met de zoektechnologie verrijken.
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Digital stuwt mediabestedingen naar... 20-05-2026
- BvA, RND en VIA presenteren 'Retail... 20-05-2026
- Retailmedia breidt uit naar... 18-05-2026
- Peeter Verlegh over de impact van... 13-05-2026
- De volgende fase van retailmedia:... 12-05-2026
- Staatsloterij viert 300 jaar met... 08-05-2026
MarketingTribune Events
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

