Oprichter Joost de Wit verlaat Media Distillery
- Media
- 1 aug 2019 @ 10:49
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - ContentMediastrategieInnovatieStartup
- 1 aug 2019 @ 10:49
- Jeroen Mirck
Oprichter Joost de Wit verlaat na vijf jaar Media Distillery. De Amsterdamse scale-up, die AI-technologie inzet voor automatische analyse van video en audio, wil na de pioniersfase verder groeien en opschalen.
De Wit gaat zijn aandacht nu verleggen: 'Mijn voornaamste interesses liggen bij innoveren, bootstrappen en het ontwikkelen van innovatieve algoritmen tot volwaardige producten. Om de groeiende klantenkring van Media Distillery te kunnen faciliteren, komt de focus van het bedrijf steeds meer op efficiency-slagen en uitgekiende schaalvergroting te liggen.'
Binnen Media Distillery zijn reeds voorbereidingen getroffen om het vertrek van De Wit op te vangen. Hij blijft betrokken als adviseur en aandeelhouder. Geert Vos, medeoprichter van Media Distillery, geeft aan de beslissing van De Wit te respecteren. 'Wij zijn Joost dankbaar voor zijn vindingrijkheid en enthousiaste inzet. Media Distillery is mede door hem uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf op het gebied van Media Monitoring en rijke metadata voor de media-industrie.'
Video's razendsnel doorzoeken
Media Distillery biedt AI-technologie om inzicht te krijgen in de video's voor internationale merken, tv- en mediabedrijven. De zogenoemde Deep Content Understanding-oplossing genereert next-generation metadata en stelt consumenten en mediaprofessionals in staat om video-inhoud in real-time en in grote hoeveelheden te doorzoeken en te analyseren.
Sinds 2014 werkt Media Distillery samen met klanten over de hele wereld, waaronder Telenet, VTR en LexisNexis die hun gebruikerservaringen met de zoektechnologie verrijken.
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Paramount mengt zich in strijd om Warner Bros Discovery
- Podimo bereikt 300K betalende leden in Nederland
- Aandacht voor advertenties blijkt sterk platformafhankelijk
- [column] Als je kerstcommercial wordt teruggetrokken omdat je...
- Management neemt PXR Media over
- [column] De mooiste tijd van het jaar?
Laatste Nieuws
- Management neemt PXR Media over19-12-2025
- Aandacht voor advertenties blijkt... 16-12-2025
- Paramount mengt zich in strijd om... 10-12-2025
- Podimo bereikt 300K betalende leden... 10-12-2025
- Netflix slokt Warner Bros en HBO Max... 05-12-2025
- Jong talent en Nederlandstalig valt... 05-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

