Osonyq promoveert tot Vitesse-partner
- Sponsoring
- 28 jun 2019 @ 14:00
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - PartnershipVoetbalFood
- 28 jun 2019 @ 14:00
- Jeroen Mirck
Onsonyq wordt partner van Vitesse. Dit betekent dat de bestaande samenwerking flink wordt uitgebreid. Het sportdrankmerk, dat ook Official Sports Drink Supplier blijft, komt de komende drie seizoenen op de trainingskleding van Vitesse te staan.
Olivier Smit, commercieel directeur van Vitesse: 'We werken sinds de winterstop al op een hele prettige manier samen met Osonyq. Uit het vernieuwde driejarig contract spreekt veel wederzijds vertrouwen en ambitie. Samen met Onsonyq proberen wij een gezonde leefstijl onder sporters, recreatief en professioneel, te stimuleren. Daarnaast is de samenwerking er ook op gericht om meer landelijke naamsbekendheid en exposure te generen voor Onsonyq. We willen op commercieel vlak blijven doorgroeien. Deze vernieuwde samenwerking is daarvan een goed eerste voorbeeld en er zit nog meer aan te komen.'
Marcel Kraaibeek, Chief Sales Officer van Osonyq: 'Het eerste halfjaar van onze samenwerking smaakte gelijk naar meer. We hebben een hele goede verstandhouding met elkaar en bovenal biedt deze samenwerking ons veel commerciële kansen. Met het vernieuwde partnership willen we die kansen nog verder vergroten. Vitesse is een fantastische club die altijd meestrijdt om Europees voetbal, dit in combinatie met de filosofie die men heeft met betrekking tot gezonde voeding, leefstijl en fitheid en het succesvolle eerste half jaar, heeft voor ons de doorslag gegeven om de samenwerking uit te breiden.'
Osonyq, een nieuwe speler in de markt van sports drinks, kent momenteel al samenwerkingen met de KNZB, de Italiaanse topclub Juventus en verschillende Nederlandse topsporters. Het merk heeft als eerste een geheel natuurlijke isotone sportdrank in de markt gezet en richt zich ook op gezonde voeding.
Foto: Vitesse
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- TeamKPN Sportfonds maakt zich op... 19-11-2025
- Erben en Joep Wennemars boegbeelden... 04-11-2025
- ParkBee nieuwe official partner van... 01-11-2025
- Heineken beëindigt na 30 jaar... 30-10-2025
- Dopper lanceert special edition met... 30-10-2025
- Alfa Romeo koppelt merk aan dynamiek... 24-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

