Klaartje Kuypers toegevoegd aan Management Team Kinesso
- Bureaus
- 1 feb 2024 @ 07:48
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 1 feb 2024 @ 07:48
- Michiel van Zaane
Klaartje Kuypers is aangesteld als Director Media Activation & People van IPG Mediabrands’ performance marketingbureau Kinesso.
Kuypers was eerder werkzaam bij onder meer Havas en BrandDeli/Ad Alliance en begon haar carrière in de mediabranche bij IPG Mediabrands’ UM. Daarnaast was zij actief in het MWG (nu VIA) bestuur.
Het managementteam van Kinesso bestaat naast Kuypers uit Wouter Moen, die recent de functie van Managing Director aannam, Justus Wever (Director Strategy & Solutions) en Hessel Visser (Director Investment & Partnerships).
Wouter Moen, Managing Director Kinesso: ‘Met haar jarenlange ervaring in de media is Klaartje echt een toevoeging binnen ons MT. Het mooie aan het vormen van een nieuwe agency, is dat je weer opnieuw op zoek mag naar de beste mensen in de markt. Met Klaartje aan boord zijn we klaar om onze media, data & tech proposities samen met onze klanten te perfectioneren.’
Klaartje Kuypers, Director Media Activation & People KINESSO: ‘Kinesso is een echte kennisorganisatie met alles in huis: veel digitale expertise en goede eigen technologie. Met People als grootste asset en onderscheidende eigen tech hebben ze de twee belangrijkste ingrediënten voor een future proof agency, vandaar mijn keuze voor Kinesso. Ik heb er ontzettend veel zin in en het voelt heel goed om terug te zijn bij IPG Mediabrands!’
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Duo Penotti herleeft jingle met twist31-03-2026
- Life360 kiest lokale invalshoek voor... 27-03-2026
- Rabobank helpt woningmarktstarters... 26-03-2026
- Ondernemers nemen United Playgrounds... 26-03-2026
- Trail Markers kiest voor rauw avontuur26-03-2026
- BBH ontwikkelt nieuw merkplatform... 26-03-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

