KPN lanceert voetbalshow Buiten de lijnen
- Sponsoring
- 9 nov 2020 @ 10:26
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Voetbal
- 9 nov 2020 @ 10:26
- Sjaak Hoogkamer
KPN is een van de grootste sponsors van het Nederlands voetbal en hoofdsponsor van de Eredivisie. Met een nieuwe YouTube-serie wil het merk die samenwerking een duidelijk gezicht geven. In 6 delen gaat presentatrice Fresia Cousiño Arias op zoek naar de mooiste verhalen van voetballers uit de Eredivisie.
In de 14 minuten durende afleveringen komt Arias met behulp van vrienden, familie, stellingen en spellen alles te weten over wat er binnen, maar ook buiten de lijnen speelt in het leven van de voetballers. Zo wil KPN de fans van het voetbal nog dichter bij de spelers van de Eredivisie brengen.
Arias is een Nederlandse presentatrice. Cousiño begon haar carrière op zestienjarige leeftijd bij muziekzender TMF. In 2014 werd ze presentatrice van Ajax TV en Inside Ajax, een programma bij de zender Ziggo Sport. In 2016 ging ze ook bij RTL 7 aan de slag, voor het sportprogramma RTL Sport Update.
Voetbal verbindt
‘Nuchter als we zijn, laten Nederlanders zich niet snel verleiden tot collectieve hysterie. Op één uitzondering na: als het om voetbal gaat. Dan staan we, normaal gesproken, wekelijks met z’n miljoenen op of langs het veld, door weer en wind. Staan we springend op de bank of in de kroeg. Vliegen we in de armen van buren, rivalen en wildvreemden. En zijn we nooit uitgepraat,’ zegt Mark Versteegen, Directeur Sponsoring bij KPN. ‘Als we één gedeelde passie hebben die in staat is heel Nederland te verbinden dan is het voetbal. Daarom past dit zo goed bij KPN. Met dit nieuwe format proberen we ook de jonge voetballiefhebber op een leuke en eigentijdse wijze te verbinden met voetbal en de Eredivisie in het bijzonder.’
Voor ieder wat wils
De volledige afleveringen zullen online te zien zijn op het YouTube kanaal van KPN en daar blijft het niet bij. ‘KPN wil zich met deze reeks sterker verbinden met het voetbaldomein, maar niet iedereen heeft tijd of zin om de volle 14 minuten te bekijken,’ zegt Michael Nap, Head of Content bij dentsuACHTUNG, dat in samenwerking met One:Nil tekende voor het concept. ‘Tijdens het ontwikkelen van het format hebben we daar rekening mee gehouden. Zo zullen er ook losse ‘buiten de lijnen’ snacks te vinden zijn op de overige social kanalen van KPN en ontwikkelen we interactieve stories om iedereen met het concept in aanraking te laten komen.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Miljoenenbijdrage voor Museum... 03-04-2026
- EHL krijgt gelijkwaardige ‘Woman of... 31-03-2026
- Straat Museum en ABN Amro door24-03-2026
- Gardena verlengt watercampagne met... 22-03-2026
- Lidl verlengt UEFA-partnerschap tot... 20-03-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

