GVB lanceert wervingscampagne met AI-beelden

- Algemeen
- 9 jul 2024 @ 08:27
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 9 jul 2024 @ 08:27
- Michiel van Zaane
Vervoersbedrijf GVB lanceert een employer branding campagne, waarbij AI is verwerkt in echte beelden.
De AI-campagne is een doorontwikkeling van een eerdere employer branding campagne, die nog volledig met echte fotografie was gemaakt. In de vernieuwde campagne zijn echte omgevingsbeelden gecombineerd met AI-beelden. De beelden van de GVB-voertuigen en -stations zijn echte foto’s, de modellen zijn gegenereerd door AI. De campagne is gemaakt in samenwerking met SteamTalmark, het communicatiebureau waarmee GVB zijn werkgeversmerk en -propositie 'Verbind de wereld in Amsterdam' ontwikkelde.
Elske Fukken, manager recruitment & arbeidsmarktcommunicatie: ‘We hebben voor onze campagnes steeds veel nieuw beeldmateriaal nodig. Bij GVB kijken we doorlopend naar kansen voor innovatie en efficiency, zoals beeldgeneratie via AI. Ik ben heel benieuwd wat het effect hiervan is op de resultaten van de campagne.’
Het werken met AI-beelden is een experiment. Het vervangt geen echte GVB’ers. In plaats van modellen van een modellenbureau experimenteert GVB met de inzet van modellen gegenereerd door AI.
GVB hanteert een gelaagde arbeidsmarktcommunicatiestrategie, met touch, tell en sell uitingen die elkaar versterken. Fukken: ‘Deze AI-campagnebeelden zijn gericht op touch en het laden van ons werkgeversmerk. We laten zien hoe alle GVB-medewerkers een rol spelen in de verhalen van reizigers en zo bijdragen aan verbinding in Amsterdam.’
Deze campagne is vanaf 8 juli 2024 te zien via online media en out-of-home-borden in Groot-Amsterdam. De eerste uitingen ‘Tover een lach op haar gezicht’ en ‘Zorg dat ze veilig thuiskomt’ gaan deze week live. In augustus volgen nieuwe campagne-uitingen.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Dozijn nieuwe trends volgens Lidewij Edelkoort
- Hema ziet grote kansen in retailmedia: 'We staan pas aan het...
- Shortlist SAN ABC Accenten 2024 bekend
- Retailmedia: 'Stel de klantreis open voor adverteerders'
- Vrije Academie opent Wunderkammer met Darwin, Sinke & Van...
- Creativiteit onder druk door zwakke inzichten
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management