Maarten Schram genomineerd voor Eventex Awards
- B2b
- 3 sep 2019 @ 12:00
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - CommunicatieEvenementAwardsPersonalia
- 3 sep 2019 @ 12:00
- Lucas Boon
Maarten Schram, managing director van IDEA, is genomineerd voor de internationale Eventex Awards in de categorie 'Most influential people in the event industry'.
Op deze lijst staan personen die de evenementenindustrie positief hebben beïnvloed en die met hun visie en creativiteit een stempel op de branche drukken.
Eva Annokkee, voorzitter van IDEA, laat weten: 'Dit toont eens temeer aan dat IDEA goed aan de weg timmert. Het is daarnaast een mooie erkenning voor Maarten die zich al jaren onverschrokken inzet voor onze branche in het algemeen en de belangen van onze leden in het bijzonder. En dat wordt dus opgemerkt, ook buiten de landsgrenzen.'
Schram bevindt zich in goed gezelschap tussen ruim honderd door het publiek genomineerden, die kans maken zich te plaatsen op de uiteindelijke shortlist.
Ovanes Ovanessian, mede-oprichter van de Eventex Awards, zegt: 'Deze lijst is bedoeld om de drijvende kracht achter de eventindustrie te herkennen: de mensen. De visionairs, innovators, trendsetters en uitblinkers. Iedereen die de eventindustrie een boost geeft en de evenementenbranche levendig, bruisend en inspirerend maakt.'
Geïnteresseerden kunnen Schram hier steunen met een stem.
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 2, 202616-01-2026
- De vergeten laag van klantbeleving15-01-2026
- Marketplace-bureau Committos richt... 12-01-2026
- AI realitycheck: 2026 wordt het jaar... 12-01-2026
- Marketingtransfers week 1, 202609-01-2026
- Esther Hoeve: 'In onzekere markt is... 05-01-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

