Vectra benoemt nieuwe CMO
- B2b
- 22 jul 2022 @ 14:53
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 22 jul 2022 @ 14:53
- Sjaak Hoogkamer
Vectra AI, detectie van en respons op cyberthreats, heeft Tommy Jenkins benoemd tot Chief Marketing Officer (CMO). Als CMO zal hij toezicht houden op alle strategische marketinginitiatieven van Vectra.
Het gaat daarbij onder meer ‘om het vergroten van de bedrijfsgroei, stimuleren van wereldwijde merkherkenning en het fungeren als katalysator voor innovatie.’ Jenkins werkte hiervoor als waarnemend CMO bij Veeam, een leverancier van oplossingen voor back-up, herstel en gegevensbeheer. Ook had hij leidinggevende functies bij Red Hat, AvidXchange en SevOne, waar hij de bedrijven naar duurzame groei leidde.
‘Met het groeiende aantal cyberaanvallen, verhogen de meeste organisaties snel hun investeringen in detectie van en respons op cyberthreats om zichzelf te beschermen,’ zegt Hitesh Sheth, president en CEO bij Vectra AI.
Jenkins bij zijn benoeming: ‘Naarmate organisaties meer van hun applicaties en gegevens naar de cloud verplaatsen, hebben cybercriminelen hun tactieken en technieken verfijnd. Ze hebben nieuwe toegangswegen en meer manieren gevonden om zich onopvallend binnen de omgeving van een organisatie te verplaatsen.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 40, 202602-10-2026
- Marketingtransfers week 39, 202625-09-2026
- Waarom context beter blijft hangen22-09-2026
- Admix en Bomondo verder als Reiwa21-09-2026
- Marketingtransfers week 38, 202618-09-2026
- Relatiegeschenken die blijven... 14-09-2026
MarketingTribune Events
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

