Paul Bothof creative director Zuid Creatives

- Bureaus
- 24 mei 2023 @ 13:06
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 24 mei 2023 @ 13:06
- Michiel van Zaane
Paul Bothof is de nieuwe creative director van Zuid Creatives, onderdeel van Zuid Agency Groep uit Brabant. Samen met zijn team formuleert hij creatieve antwoorden op communicatievraagstukken van klanten.
Annemarieke Scheperkamp, managing director van Zuid Creatives: ‘Deze functie is bij Zuid een grote stoel om te vullen. Niet alleen omdat je een centrale rol hebt en het creatieve aanspreekpunt bent voor onze klanten, maar ook omdat onze vorige creative director die rol maar liefst elf jaar naar tevredenheid heeft ingevuld. Zuid anno nu is beduidend groter en anders dan elf jaar geleden. De ervaringen die we nu al hebben met Paul geven ons het volste vertrouwen dat hij de persoon is om eraan bij te dragen dat we over elf jaar opnieuw groter en anders zijn, maar toch typisch Zuid.’
Paul Bothof: ‘Zuid Creatives is een gezond bedrijf met een mooie balans tussen jonge mensen en senioriteit met jonge geesten. Een plek bovendien met een concrete, stevige groeiambitie en een praktische kijk op creativiteit. Het is typisch Zuid om echt in het dna van klanten te kruipen en van daaruit heldere merkboodschappen te creëren die iets losmaken en begrijpelijk zijn. Ik viel voor de ondernemersgeest die hier heel erg wordt omarmd. Van de attitude dat je op voorhand alles kapot kunt redeneren, maar ga het maar gewoon doen. Daarnaast is het verkennen en veroveren van nieuwe terreinen als AI een tof onderdeel van mijn rol.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- Greenpeace noemt Rabobank trotse sponsor van natuurverwoesting
- Jorn -de Grote Beer- is gevallen
- T-Mobile lanceert TikTok campagne om gebarentaal te leren
- Contentmarketingbureau iMediate neemt ZB over
- SAN 2022: ABC'tje voor Kruidvat, Dentsu Creative en Albert Heijn
- Nieuw verkeersbord vraagt aandacht voor toegankelijkheid...
Laatste Nieuws
- Jordi Bouman partner bij Huijskens... 05-06-2023
- ‘Mis ‘m niet’-campagne moet jongeren... 05-06-2023
- Lemon organiseert Spring event04-06-2023
- Bureau 0930 lanceert eerste campagne... 02-06-2023
- [interview] Mary Hoogerbrugge: 'Iris... 02-06-2023
- Marketingbureau ON. Digital neemt... 02-06-2023
MarketingTribune Events
- 15jun 2023
NIMA Marketing Day
- 19sep 2023
CrossBorder Event
- 5okt 2023
CustomerFirst Congres