Nieuwe jongerencampagne bibliotheken
- Bureaus
- 28 nov 2023 @ 11:17
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 28 nov 2023 @ 11:17
- Sjaak Hoogkamer
Deze week lanceert de Openbare Bibliotheek Amsterdam (OBA) een campagne speciaal gericht op jongeren onder de naam ‘OBA weet raad’.
Samen met creatief bureau Gardeners creëerde het marketing & communicatieteam van de OBA deze jongerencampagne. Tot 17 december is deze zichtbaar in alle 28 OBA-vestigingen, in de stad, op social media, op de website van de OBA en in de digitale nieuwsbrief.
De OBA staat bij jongeren vooral bekend als plek om te studeren, elkaar te ontmoeten en boeken te lenen, maar de bibliotheek heeft veel meer te bieden voor deze doelgroep. De OBA kan ook helpen met verschillende onderwerpen die belangrijk zijn zoals huiswerkbegeleiding, (be)sparen, het halen van je rijbewijs en alles wat erbij komt kijken als je voor het eerst op jezelf gaat wonen.
De campagne brengt daarom programma’s en activiteiten die gericht zijn op jongeren en hen laten zien wat OBA allemaal biedt. De drie beelden van deze campagne laten daarom mensen zien die op de verkeerde plek zoeken.
OBA: 'Het was fijn om op strategisch vlak een frisse blik van buitenaf te hebben en dat het concept duurzaam is, we kunnen het concept het gehele jaar door gaan gebruiken.’
Ook het OBA Theater biedt een programmering waar jongeren op een laagdrempelige manier kennis kunnen maken met cultuur. En in verschillende vestigingen kunnen jongeren muziek maken, zich verdiepen in maatschappelijke thema’s of iets nieuws leren.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Merken in de game: Minder zenden,... 10-04-2026
- Toet, toet voor Bidfood!08-04-2026
- Gardeners gaat voor 'positive growth'08-04-2026
- Enexis vraagt om slimmer stroomgebruik07-04-2026
- Chantal Janzen nieuwe gezicht van... 07-04-2026
- The Invaders exclusieve... 07-04-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

