Deliveroo wil met 'Hop' de flitsbezorgers inhalen
- Food-en-retail
- 7 okt 2021 @ 08:33
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - FoodWinkelen
- 7 okt 2021 @ 08:33
- Peter van Woensel Kooy
Deliveroo heeft nu ook zelf een flitsbezorgdienst opgetuigd. Onder de noemer ‘Hop’ belooft het bedrijf Britse boodschappen binnen 10 minuten te bezorgen.
Daarmee volgt Deliveroo het voorbeeld van de inmiddels bekende flitsbezorgers. De maaltijdbezorger is bekend met bezorgen voor supermarkten, want doet dat al voor 4.600 aangesloten winkels in Engeland, waaronder Morrisons Waitrose, Sainsbury’s en Aldi. Het verschil met Hop is, dat deze nieuwe flitsbezorgdienst belooft binnen tien minuten te bezorgen vanuit een 'dark store', een winkelmagazijn dat voor consumenten niet toegankelijk is.
Volgens persbureau Bloomberg gaat het om een proef. De resultaten daarvan zouden kunnen worden gebruikt om Hop in een later stadium op te schalen. Hop concurreert in Engeland met flitsbezorgers als Getir, Gorillas en Zapp. In Nederland is Deliveroo nog niet actief in het domein van de supermarktleveranties.
‘Hop’ is volgens Deliveroo zijn eerste stand alone ‘online grocery store’ en geldt als aanvulling op de bestaande boodschappenbezorging. Deliveroo bezorgt momenteel al boodschappen vanuit 4.600 supermarkten in het Verenigd Koninkrijk.
Ook ‘Hop’ is voorlopig alleen in het Verenigd Koninkrijk – specifiek Londen - beschikbaar, meldt MT-zustertitel Twinkle. Boodschappen worden bezorgd in samenwerking met supermarkt Morrisons. ‘De markt voor snelle bezorging van levensmiddelen ontwikkelt zich snel en wordt zeer gewaardeerd door klanten’, reageert ceo David Potts van Morrisons. Ook oprichter Will Shu van Deliveroo stelt verheugd te zijn met de nieuwe dienst.
(PvWK, bronnen:Twinkle, E en Deliveroo, foto Londen: David Geib / Pexels)
Binnenkort in MarketingTribune print: Alles over flitsbezorging en het toekomstig effect hiervan op boodschappen doen
Hoor op ons event 'Shopping Today'(14/10/'21 a.s.) in DeFabrique Utrecht live de keynote over Gorillas
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- [marketeer 248] Rianne van de Ven - Daelmans Stroopwafels: 'We...
- Intertoys zet 50 jaar spelen centraal
- Hema en Jumbo starten gezamenlijke kortingsactie
- Albert Heijn introduceert kaasstroopwafel
- Albert Heijn en Voedselbanken starten 'Op een lege maag kun je...
- Voedingscentrum presenteert vernieuwde Schijf van Vijf
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Jumbo trakteert 700K... 17-04-2026
- NAO: uitzonderlijk marktjaar zet... 17-04-2026
- Jumbo biedt korting op tickets voor... 17-04-2026
- [marketeer 249] Inge van Rooijen -... 17-04-2026
- Magnum kiest Martan als officiële... 16-04-2026
- SiSi blaast 'take it easy' nieuw... 16-04-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt




