Boekenweekfestival in Rotterdam
- Food-en-retail
- 25 jan 2023 @ 14:39
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 25 jan 2023 @ 14:39
- Sjaak Hoogkamer
Stichting CPNB, uitgeverij Das Mag, Frontaal en Boekhandel Van Gennep slaan de handen ineen voor een Rotterdams leesclubfestival in het kader van de Boekenweek.
Het is de eerste keer dat de CPNB in de Boekenweek zo’n groot festival organiseert.
CPNB-directeur Eveline Aendekerk: ‘Toen Daniël van Das Mag ons benaderde met een idee van een uitvergroot Das Mag Festival in de vorm van een Boekenweekfestival waren we meteen enthousiast. De Boekenweek is hét lezersfeest van het jaar, en hoe kun je dat nu beter vieren dan met de lezers samen?’
Een aantal auteurs waaronder Valentijn Hoogenkamp, Alex Boogers en Israel van Dorsten gaan door heel Rotterdam in gesprek met 25 lezers over hun laatste boek. Dit alles vindt plaats op de vrijdag van de Boekenweek, 17 maart 2023.
Een extra onderdeel van het festival is een speciaal programma in het cultureel hart van Rotterdam, Worm, met de Boekenweekauteurs Lize Spit en Raoul de Jong. Rondom het thema ‘Ik ben alles’ worden zij in twee verschillende zalen geïnterviewd aan de hand van lezersvragen uit het publiek.
Na afloop trekken alle leesclubgangers eveneens naar Worm. Daar wordt door boekhandel van Gennep een slotfeest georganiseerd, in de volksmond bekend als het Rotterdams Boekenbal.
Er vinden in totaal 10 leesclubs én een optreden met de Boekenweekauteurs simultaan door de stad plaats. De kaartverkoop gaat van start op zaterdag 28 januari.
Medeorganisator Frontaal, het maandelijkse literaire podium van Rotterdam, organiseert voorafgaand aan het Boekenweekfestival de hele week diverse literaire activiteiten, met onder meer programma’s en workshops van Maxim Februari, Spraakuhloos en Shantie Singh.
Foto: CPNB
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: hoofdredacteur
- Website:http://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- M&M's lijkt te zwichten voor rechts Amerika blijkt niet zo...
- Robbie Williams nieuwe ster naast Felix the Cat
- Fris Supermarkt opent in Amsterdam gratis supermarkt voor...
- Domino's komt met hit tijdens carnaval - de Frietzza
- [column] Say cheese (burger)
- McDonald's Nederland lanceert opvallende prijscampagne waar...
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Laatste Nieuws
- Eerste producten geleverd bij Plus... 03-02-2023
- Distributie Albert Heijn steeds... 03-02-2023
- Vice Media Group en EU lanceren... 03-02-2023
- Albert Heijn en BP openen 100e... 02-02-2023
- Nederlander blijft bij huismerk:... 02-02-2023
- Lidl maakt nieuwe aanpak gezondheid... 02-02-2023
MarketingTribune Events
- 23mrt 2023
Shopping Awards
- 16mei 2023
Branded Content Event
- 15jun 2023
NIMA Marketing Day