NSGK en Players United bouwen aan Bijzondere Eredivisie
- Sponsoring
- 28 mrt 2019 @ 12:40
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - VoetbalMaatschappijActivatie
- 28 mrt 2019 @ 12:40
- Jeroen Mirck
Players United bouwt mee aan de Bijzondere Eredivisie voor voetballers met een beperking. Het activatiebureau uit Aalsmeer gaat zijn kennis en expertise inzetten voor dit initiatief van de Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind (NSGK).
In de Bijzondere Eredivisie wordt het voor talentvolle voetballers met een handicap mogelijk om te voetballen voor een profclub. Clubs als Ajax, De Graafschap, FC Groningen en NAC nemen elk een G-team uit hun regio onder hun hoede. Deze teams meten hun krachten in een meerjarige competitie. Daardoor krijgt het G-voetbal een grote impuls, niet alleen in kwaliteit maar ook in bekendheid.
Steun via Vriendenloterij
De VriendenLoterij schaarde zich in februari achter dit initiatief. Dankzij de deelnemers van deze loterij wordt het project financieel mogelijk gemaakt. Nu sluit ook Players United zich als partner aan in het team dat de competitie gaat opzetten.
NSGK-directeur Henk-Willem Laan is blij met de nieuwe partner: 'Bij NSGK weten we alles van kinderen met een handicap en Players United weet alles over voetbal. Ze zijn net zo enthousiast als wij over de Bijzondere Eredivisie, en ze zijn de ideale partner om het van de grond te tillen. Samen gaan we het mogelijk maken dat binnenkort ambitieuze voetballers met een handicap kunnen spelen bij hun favoriete Eredivisieclub.'
Acht Eredivisieclubs
Youri van Rijswijk van Players United: 'Wij zijn trots dat we ons netwerk en onze kennis mogen inzetten voor dit fantastische project. Door onze krachten te bundelen kunnen we van de Bijzondere Eredivisie écht iets geweldigs maken.'
NSGK en Players United streven ernaar dat de competitie kan starten in september 2019. Tenminste acht Eredivisieclubs hebben inmiddels toegezegd mee te doen.
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Straat Museum en ABN Amro door24-03-2026
- Gardena verlengt watercampagne met... 22-03-2026
- Lidl verlengt UEFA-partnerschap tot... 20-03-2026
- Stedelijk en ABN Amro verlengen... 13-03-2026
- Denham lanceert peperduur OS-jack... 12-03-2026
- ‘Een logo op een shirt wint geen... 11-03-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

