Chuck Studio's ontwikkelt 'culinaire identiteit' voor Unox
- Bureaus
- 28 apr 2021 @ 11:50
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Food
- 28 apr 2021 @ 11:50
- Lucas Boon
Unox heeft het Amsterdamse foodbureau Chuck Studio's gevraagd een 'culinaire identiteit' voor het merk te ontwikkelen.
Unox, onderdeel van Unilever, had behoefte aan 'heldere en praktische richtlijnen' over het in beeld brengen van zijn producten en kwam zodoende bij Chuck Studio's uit. Het foodbureau heeft 'een kleurpalet' ontwikkelt dat 'kou van buiten en warmte van binnen representeert'. Ook heeft Chuck een leidraad ontworpen die voorschrijft dat de voedzaamheid van Unox' producten goed in beeld komt.
Unox werkt nog altijd samen met TBWA\Neboko en SGK voor zijn resp. communicatie en visuele identiteit. Aan dat rijtje is Chuck Studio's toegevoegd voor de culinaire identiteit. Het eerste werk moet in juni het daglicht zien.
Felice Blommers, brand manager van Unox, zegt: 'Unox is onderdeel van de Nederlandse cultuur, vrijwel iedereen identificeert zich op een bepaalde manier met het merk. Die emotie brengt een grote verantwoordelijkheid met zich mee. Chuck Studio's snapt dat als geen ander. Het bureau is er niet op uit om even snel een stempeltje te drukken. Ze verplaatsen zich in de klant en leveren werk waar we nog jarenlang op kunnen doorbouwen.'
Cultureel erfgoed
Olaf van Gerwen, global creative director van Chuck Studio's, vult aan: 'Unox heeft een ongekende heritage. Het merk verheerlijkt het Hollandse culturele erfgoed en als je dat de moderne tijd gaat inbrengen, kom je al gauw in een spagaat terecht. Ook heeft Unox met zijn enorme portfolio verschillende verschijningsvormen en gebruiksmomenten. De opdracht om dat in beeld samen te brengen is een uitdagingen, maar wel zo'n beetje de mooiste uitdaging die we ons kunnen voorstellen.'
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Duo Penotti herleeft jingle met twist31-03-2026
- Life360 kiest lokale invalshoek voor... 27-03-2026
- Rabobank helpt woningmarktstarters... 26-03-2026
- Ondernemers nemen United Playgrounds... 26-03-2026
- Trail Markers kiest voor rauw avontuur26-03-2026
- BBH ontwikkelt nieuw merkplatform... 26-03-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

