Goede content heeft een originele invalshoek
- Content
- 10 jul 2019 @ 09:14
- Link
-
Redactie MarketingTribune
- CopywritingContent
- 10 jul 2019 @ 09:14
- Redactie MarketingTribune
Content die weinig traffic genereert hoeft niet meteen te worden afgeschreven. Met een aantal aanpassingen kun je content die weinig aandacht oplevert nieuw leven in blazen.
Ook al maak je content met al je ziel en zaligheid, dat is geen garantie dat je creatie ook wordt gezien, gehoord of gelezen. Een van de redenen kan zijn dat de content geen “tilt” heeft, schrijft Kim Moutsos op Content Marketing Institute. Daarmee bedoelt ze dat een verhaal een angle, een invalshoek moet hebben. Kijk naar wat concurrenten schrijven over een bepaald onderwerp en bedenk een invalshoek die niemand heeft.
Relevante content
Heb je de invalshoek gevonden, dan is het een kwestie van herschrijven en via SEO zorgen voor meer zichtbaarheid. Ander belangrijk punt: zorg voor een pakkende kop en intro. Kun je geen goede invalshoek vinden, overweeg dan om de content offline te halen en door te linken naar een soortgelijk artikel dat wel waarde heeft. Niet alle content is het namelijk waard om gered te worden. Volgens Moutsos is het een voorwaarde dat de content relevant is voor je publiek en ook moet de content binnen je expertisegebied passen.
Het volledige artikel is te lezen op Content Marketing Institute.
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Intertoys uitgeroepen tot Merk van... 05-11-2026
- Uniqlo geeft vrouwelijke... 05-11-2026
- Hornbach Vloeren lanceert site voor... 28-10-2026
- Talpa en Amazon starten live... 14-10-2026
- Porsche24-app brengt premiumcontent... 14-10-2026
- Sneak preview nieuwe Fabeltjeskrant12-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- WTF moet ik met AI?
- Minder overleg, meer resultaat: zo haal je meer uit één gerichte bijeenkomst
- The state of agentic automation in CX
- De kloof tussen AI-belofte en klantervaring: van AI-ambitie naar realiteit
- Retail in 2030: wie loopt voorop en wie blijft achter?

