Benoemingen Artsen zonder Grenzen
- B2b
- 28 sep 2022 @ 08:46
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 28 sep 2022 @ 08:46
- Sjaak Hoogkamer
Artsen zonder Grenzen heeft Caroline Koppers (36) als brand activation manager en Lize Noordhuis (28) als communicatie- en contentstrateeg aangesteld.
Koppers (boven links op foto) heeft 14 jaar marketing & communicatie ervaring en ruim 100 creatieve merk- en marketingprojecten begeleid: van Nutricia, Achmea, ANWB, Eneco en AMREF Flying Doctors tot start-ups en scale-ups. Ook was ze acht jaar lang eigenaar van Helder Merk, een bedrijf dat ondernemers helpt een merk te creëren. Met haar komst hoopt Artsen zonder Grenzen te zorgen voor een nog sterkere merkpositie.
Koppers: ‘Het merkfundament van AzG staat al decennia als een huis. Mijn doel is om het vertrouwen dat AzG zo zorgvuldig heeft opgebouwd bij het publiek vast te houden. Ik verwacht dat we het komende jaar de brand awareness nog verder kunnen versterken.’
De expertise die Lize Noordhuis (boven rechts op foto) de organisatie brengt, zal volgens AzG zorgen voor een geïntegreerde contentstrategie. Ze werkte eerder bij een PR-bureau en had daar klanten als het MOCO-museum. Ook werkte ze als communicatiemanager bij de GGZ.
Noordhuis: ‘Ik vind het een uitdaging dat ik mijn ervaring en creativiteit kan toepassen bij een ander soort organisatie. Zo kan ik met behulp van verhalen die raken helpen om te zorgen dat meer mensen weten wat Artsen zonder Grenzen precies doet.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 26, 202504-07-2025
- Centraal Beheer: werkdruk zet... 03-07-2025
- Dotdotdash opent Europese hub in... 30-06-2025
- Mediahuis E-commerce behaalt... 29-06-2025
- PXR verkoopt advertentieruimte voor... 27-06-2025
- Marketingtransfers week 25, 202527-06-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers