Mediatic neemt Lamar communicatie over
- Bureaus
- 3 nov 2020 @ 10:31
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Overname
- 3 nov 2020 @ 10:31
- Sjaak Hoogkamer
Fullservice contentmarketingbureau Mediatic heeft branchegenoot Lamar communicatie overgenomen. De beide Amsterdamse bureaus gaan vanaf heden samen verder onder de naam Mediatic.
‘Met Lamar communicatie halen wij een aantal zeer ervaren, creatieve en strategisch sterke collega’s binnen,’ zegt Dennis Mensink, oprichter en eigenaar van Mediatic (links op foto boven). ‘Zowel in de breedte als in de diepte is dit een mooie uitbreiding; we voegen in één keer specialistische kennis en ervaring, en redactionele slagkracht toe aan de organisatie. Hierdoor verwachten we ook in het komende jaar mooie stappen te kunnen zetten.’
Mediatic lijft branchegenoot Lamar communicatie in
Mediatic is naar eigen zeggen gespecialiseerd in het creëren van zichtbaarheid voor vooruitstrevende opdrachtgevers, zoals Stichting DOEN, Seepje, Bridgefund en Viisi Hypotheken. De overname van Lamar communicatie past binnen de groeiambities van het contentmarketingbureau en is een logische volgende stap, nadat het ongeveer een jaar geleden zusterbureau Pixelfarm uit Barendrecht heeft aangesloten. Samen bieden de organisaties werk aan 25 personen.
Lamar communicatie bestaat uit vier medewerkers en werd 27 jaar geleden opgericht door Lyanne Lamar. Het communicatieadviesbureau richt zich voornamelijk op redactioneel management, contentstrategie en -creatie. Tot haar opdrachtgevers behoren onder andere het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC), Landal GreenParks, GVB, NederlandSchoon, G4S, verschillende gemeentes en de Rijksoverheid.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Sharon Stone nieuwe ambassadeur ITA... 24-09-2026
- [update] Wakker Dier wint kort... 23-09-2026
- Samsung belicht digitale veiligheid22-09-2026
- BrightPensioen maakt pensioenpot... 22-09-2026
- Greenchoice lanceert nieuwe... 22-09-2026
- Mora neemt na 40 jaar afscheid van... 21-09-2026
MarketingTribune Events
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

