Being There aan de slag voor Qredits
- Bureaus
- 15 feb 2021 @ 11:15
- 15288 x gelezen
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
hoofdredacteur
MarketingTribune - Nieuwe klant
- 15 feb 2021 @ 11:15
- 15288 x gelezen
- Sjaak Hoogkamer
Na een uitgebreide kennismaking gaat Being There Qredits helpen bij de verdere groei van het merk in de markt van alternatief krediet. Qredits is een sociale kredietverstrekker die zich met krediet, training en coaching richt op het Nederlandse kleinbedrijf.
Qredits is opgericht in 2009 en heeft geen winstoogmerk.
Juist in deze uitdagende tijd kijken ondernemers extra goed naar de toegevoegde waarde van hun kredietverstrekker.
'Qredits is een sociale kredietverstrekker. We helpen, ondersteunen, trainen en challengen ondernemers in het Nederlandse midden en kleinbedrijf. En we hebben geen winstoogmerk, dus we doen het echt voor de winst van de ondernemer. Voor zijn succes. We willen een beweging op gang brengen rond het merk met ondernemers die snappen dat je er met krediet alleen niet altijd bent. Voor die ondernemers maken we een groot verschil. En daar willen we met nog meer trots en zelfvertrouwen aan verder bouwen,' aldus Ester Renssen - manager branding en communicatie Qredits.
Being There gaat Qredits in de breedte helpen met de verdere groei en ontwikkeling van het merk.
'We hebben met Qredits de positionering aangescherpt. Daar is een nieuw merkidee uit voortgekomen en een nieuwe campagne. We zijn nu heel druk met de productie er van. De verwachting is dat de campagne rond mei live gaat. Daarnaast kijken we als inside-outside bureau naar het complete plaatje en hoe we met creativiteit in de breedte kunnen bijdragen aan die beweging van ondernemers rondom het merk,'aldus Robrecht Stoekenbroek, strategy director en partner bij Being There.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: hoofdredacteur
- Website:http://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Sire spreekt politiek aan over arme... 05-03-2021
- Danoontje Powerrr is terug05-03-2021
- Grand Italia blijft bij Havas 04-03-2021
- Staatsloterij wint Gouden Loeki04-03-2021
- Stichting ALS: geen tijd te verliezen03-03-2021
- Amerikaanse bloedbank gaat... 03-03-2021
MarketingTribune Events
- 25mrt 2021
Uitreiking Shopping Awards