Nieuwe campagne Valdispert moet slaap-categorie wakker schudden
- Bureaus
- 2 jun 2021 @ 09:34
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Campagnes
- 2 jun 2021 @ 09:34
- Lucas Boon
Valdispert brengt een nieuw product genaamd 'natural gummies' op de markt, dat het taboe op de 'sleeping & calming-categorie' moet doorbreken. De begeleidende Europese campagne is ontwikkeld door reclamebureau Epidemie.
In de campagne staat niet het probleem van stress en slecht slapen centraal, maar wordt gefocust op de voordelen van uitgerust wakker worden en ontspannen zijn, aldus Valdispert.
Een grote groep Nederlanders, waaronder veel millennials, ervaren regelmatig stress en moeite met slapen. Onderzoek laat zien dat deze groep wel openstaat voor een oplossing, maar dat de huidige middelen, vaak pilletjes, 'te medicinaal' worden bevonden, stelt Valdispert. De 'natural gummies' van Valdispert zijn naar eigen zeggen anders. Het gaat hier om een nieuwe reeks producten, zoals Healthy Sleep en Relax & Recharge. De gummies op basis van natuurlijke ingrediënten moet de gebruiker helpen te ontspannen of in slaap te vallen.
Positieve uitkomst
Chantal Kuhnen, marketing manager Vemedia (waar Valdispert onder valt), zegt: 'Met de nieuwe gummies bieden we een laagdrempelige en vernieuwde oplossing binnen de slaap-categorie, met daarbij een campagne waarin wordt gefocust op de positieve uitkomst in plaats van het probleem. De millennial voelt al snel dat hij of zij iets goed voor zichzelf doet.'
Maartje van Beek, client service director bij Epidemie, vult aan: 'In de categorie is het vaak gewoon om in lijn van het product ook een slaapverwekkende tv-commercial te ontwikkelen. Dat doorbreken we, door een frisse en positieve vibe neer te zetten.'
De campagne wordt in verschillende Europese landen uitgerold, op televisie en social media. Bekijk 'm hieronder:
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- De Superbowl-commercial top 5 volgens NYT
- Vogelbescherming Nederland: luister naar de vogels en doneer
- Vijf onderscheidingen voor GoSpooky
- Your Majesty en Infinum onderzoeken The Anatomy of Hype
- Prominent zet service centraal in nieuwe merkcampagne
- Fairphone: nieuwe merkidentiteit en internationale campagne
Laatste Nieuws
- Crocodile Agency aan de slag voor... 14-02-2025
- Europese introductiecampagne... 13-02-2025
- HG kiest team5pm als nieuw social... 13-02-2025
- Nieuwe InnovatieRoute helpt... 13-02-2025
- Lars de Vries aan de slag bij... 13-02-2025
- AMMA’s sluit inzendingen: jury start... 13-02-2025
MarketingTribune Events
- 8apr 2025
Branded Content Event
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day