Corendon maakt korte speelfilm van safety video
- Food-en-retail
- 31 okt 2023 @ 09:42
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Marketing
- 31 okt 2023 @ 09:42
- Nanny Kuilboer
Corendon heeft een nieuwe safety video opgenomen starring Jandino Asporaat als Judeska. Het resultaat is een komische video van maar liefst zes minuten die vertoond wordt op de rechtstreekse vluchten tussen Amsterdam en Curaçao. Naast Jandino zijn er rollen voor John Williams, Rico Verhoeven, Wendy van Dijk, Everon Jackson Hooi, Liza Sips, Jasmine Sendar, Najib Amhali en Shirma Rouse.
Ook hebben bekende Curaçaoënaars zoals Juni Juliet en olympisch atleet Liemarvin Bonevacia een rol en natuurlijk mag oprichter van Corendon Atilay Uslu ook niet in de video ontbreken. In de video leggen Liza Sips en Jasmine Sendar in de hoedanigheid van purser en stewardess alle veiligheidsprocedures uit. Deze instructies worden afgewisseld met korte grappige scènes, die gespeeld worden door de typetjes van Jandino en de bekende Nederlanders en Curaçaoënaars. Met de nieuwe video wil Corendon de boodschap die vaak als saai en al bekend wordt ervaren leuker maken, maar wel met de nadruk op het feit dat veiligheid altijd de hoogste prioriteit heeft.
‘John Williams moest erin!’
Jandino Asporaat: ‘Ik heb in mijn leven met verschillende luchtvaartmaatschappijen gevlogen, waarbij mij altijd één ding opvalt. De veiligheidsinstructies zijn moeilijk door te komen en pakken niet de aandacht. Toen de kans zich voordeed om een flight safety video te maken, wist ik meteen hoe ik het zou doen en met wie. Één ding was zeker: John Williams moest erin!’
Caribische sfeer
Atilay Uslu: ‘We willen dat onze klanten de Caribische sfeer al meteen aan boord van ons vliegtuig ervaren. Toen Jandino mij dit idee voorlegde, was ik gelijk enthousiast. Het past helemaal bij het totaalconcept wat ik voor ogen had. We hadden veel plezier bij de opnames en ik kan niet wachten om de reacties op de video op de eerste vlucht aan boord te zien.’
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Loetje lanceert 'Gewoon lekker vertrouwd - Sinds 1977'
- DJ ruilt hakken op beat in voor hakken in keuken
- Hornbach stuurt speelgoedbox vol tuininspiratie door het land
- Goeiezaak richt The Culinary Agency op voor horecaketens
- Eerste Statiegeld Retourshops open in Rotterdam en Amsterdam
- Ben & Jerry’s opent Brookie Pop-up in Amsterdam
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Kruidvat rolt DOOH-netwerk uit in... 14-05-2025
- [onderzoek] Bezoekersaantal koffie-... 14-05-2025
- Bloomon en Fastned verrassen met... 12-05-2025
- Magnum breidt uit met utopia-smaken 09-05-2025
- Kookboek Porsche viert Nederlands... 09-05-2025
- Ben & Jerry’s opent Brookie Pop-up... 07-05-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management